Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad
Liising 0%

Pöördlasernivellir GRL 300 HV + Laserkiire vastuvõtja LR1 + Kolmjalg BT 170 + Mõõtelatt GR 240

Tootekood74227

825,26 € Sh. KM

Pikendage Bosch tööriista garantiid 3 aastani! Lisainfot saate siit!

13,50 €15,00 €
tk
Kõrvaklapid helisummutamiseks Honeywell VeriShield VS110; 27 dB; 1 tk
Kõrvaklapid helisummutamiseks Honeywell VeriShield VS110; 27 dB; 1 tk
4,05 €4,50 €
tk
Kaitseprillid Honeywell SVP200 Anti-Fog, läbipaistev
Kaitseprillid Honeywell SVP200 Anti-Fog, läbipaistev
5,13 €8,20 €
tk
Registreerime teie ostetud Boschi tööriista3 aastase garantii saamiseks!
Registreerime teie ostetud Boschi tööriista3 aastase garantii saamiseks!
Kogus:

Bosch tööriistadel on 1-aastane tootja garantii. Registreerides tööriista www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, saate 3-aastase garantii!

 Tasuta tarne alates 50 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Bosch
Kaal 9.4 kg
Kogukaal koos pakendiga 9,4 kg
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Aku pinge 1,2 V
Aku maht ja suurus 2xHR20
Tüüp Pöördlasernivellir
Laseri tüüp Pöördlaser
Täpsus ±0,1 mm/m
Tööulatus 30 m
Maksimaalne mõõtmiskaugus vastuvõtjaga 300 m
Laserkiire värvus Punane
Seadme kinnituskeere 5/8''x11
Komplektis - sihtplaat laseri korrigeerimiseks Jah
Komplektis hoidik WM4
Komplektis loodimise prillid Jah
Komplektis jalg +
Komplektis- kaugjuhtimispult Jah
Komplektis vastuvõtja LR 1

Lasernivelliir Bosch GRL 300 HV Professional on kergesti käsitsetav, sest töötab ühe nupu põhimõttel ja ekraan on selgitustega. Lihtne luua nii horisontaalseid kui ka vertikaalseid pindu, automaatne isenivelleerumine 8% (± 5°). Hoiatusfunktsioon, mida saab sisse ja välja lülitada, hoides nivelleerimisel ära vead, mis võivad tekkida vibratsioonist või raputamisest. Dioodlaser – 635 nm < 1mW. Laseriklass – 3. Nivelleerimistäpsus - ± 0,1 mm/m. Automaatne nivelleerumisvahemik – ± 8% (± 5°). Pöörlemiskiirus – 150, 300 , 600 min-1. Kiire läbimõõt – 1 x 9 V6 LR. Vooluallikas – 2 x 1,2 V NiMH (D). Kaal – 1,8 kg. Tööpiirkond vastuvõtjaga – 150 m. Töökaugus – 30 m. Paigaldus niit- 5/8 ". Tööaeg – 30 h. Kaitse tolmu ja vee eest – IP 54. 

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.