Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad
Hind
  1. 61 € - 5191
Tootja
Mootori tüüp
Sisendvõimsus
  1. 1200 W - 2300 W
Aurujoa reguleerimine
Vooliku pikkus
Sobib puhastamiseks
Mahutavus
  1. 1,3 l (3)
  2. 1,5 l (1)
  3. 2 l (1)
  4. 4 l (1)
  5. Show more
Maksimaalne rõhk
Toote lipud

Aurupuhastid

Aurupuhasti on parim võimalus oma põrandate, dušši, akende, plaatide ja teiste objektide puhastamiseks kemikaale kasutamata. Roostevabast terasest pinnased, pliidiplaadid, ahjud, kraanid, plaadid – need on peamised köögitarbed, mille puhtana hoidmine nõuab palju vaeva. Aurupuhastid on meiepoolne soovitus eriti puhta köögi saavutamiseks. Tutvustame kõige populaarsemaid aurupuhastite kasutamise võimalusi:
Rasva mis katab roostevaba terast saab eemaldada aurupuhasti käsiotsaku ja lapiga. Kui rasvakiht on juba pikemat aega seisnud on seda raske isegi pideva nühkimisega maha saada. Sellisel juhul on soovitatav kasutada maksimaalset auru ja õrnalt nühkida. Parimaks tulemuseks poleerige puhastatud pinnast mikrofiiber lapiga.
Plaatide puhastamiseks on loodud pliiats otsak, mille külge on kinnitatud ümmargune harjastega otsak. Otsene aur ja kerge surve eemaldavad ka kõige kangekaelsema mustuse. Peale pinnase puhastamist on soovitatav see lapiga kuivatada.
Klaaskeraamika puhastamiseks kasutatakse roostevabast terasest spiraalotsakut (seda saab osta igast majapidamistarvete poest, mis kinnitatakse ümara harja külge. Aur tekitab libeda kihi, tänu millele eemaldatakse mustus ilma pinnast kahjustamata. Äärte ja vahede puhastamiseks on soovitatav kasutada pliiats otsakut.
Kroomitud ja roostevabast terasest tarvikute jaoks sobib pliiatsotsak. Soovitatav on otsakut objektile väga lähedal hoida ja oodata, kuni katlakivi on eemaldatud. Kui mustus ei eemaldu pinnaselt kasutage harjastega otsakut mille tugevama survega aur eemaldab ka kõige keerukama mustuse.

Miks valida aurupuhastamine?

Efektiivsema puhastusmoodusena otsustatakse viimasel ajal üha enam aurupuhastamise kasuks. Enne aurupuhasti soetamist peaksime olema nende plusside ja miinustega rohkem tuttavad, et uut puhastusmasinat korrektselt hinnata.
Aurupuhastamine koosneb kolmest põhielemendist: surve, kiirus ja temperatuur. Aur puhastis tekib surve mõjul, mis on umbes sama suur kui šampuse korgile avalduv surve. Näiteks Kärcheri aurupuhastitest välja paiskuva auru kiirus on 170 km/h, tänu sellisele kiirusele ongi mustuse eemaldamine nii efektiivne. Aur jõuab ka kõige mikroskoopilisemate kiududeni kus auru vood mustuse sulatavad.

Aurupuhastite põhilised eelised:

1. Desinfektsioon – aur tapab mikroorganismid ja batsillid, nii pole neil võimalust levida.
2. Öko-puhastus – aurupuhastamine on puhastamine ilma keemiliste preparaatideta. Aurujõu ja temperatuuri kombinatsioon on piisav, et ka kõige kangekaelsem mustus välja saada, muutes puhastusvahendid ebavajalikuks. Nii ei hoia te mitte ainult raha kokku (mida kulutaksite puhastusvahendite soetamiseks) vaid elate ja töötate öko keskkonnas.
3. Eemaldab kangekaelse mustuse – aur tungib ka kõige sügavamate kiududeni mustuse ja pinnase vahel, murdes lahti ka kõige kangema mustuse. Aurupuhastamine on eriti efektiivne ja lihtne – see ei vaja hõõrumist ega poleerimist.
4. Teised funktsioonid – puhastab erinevaid pindu (põrandad, plaadid, peeglid, aknad), sobib triikimiseks ja tekstiili jaoks mõeldud otsak teeb riided justkui uuteks.