Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Kohaletoimetamine DPD Express kulleriga (1 tööpäev):

See teenus võimaldab Teil kaubad kätte saada 1 tööpäevaga, kui Teie tellitav kaup on saadaval meie kesklaos (tootelehel on staatuseks märgitud „Laos”), ning tellimus edastatakse enne kella 15:00. Tellitava kauba 1 tööpäevast teenust võimaldame ainult järgnevatesse linnadesse (Tallinn, Tartu, Rakvere, Jõhvi, Pärnu ja Viljandi). DPD Express kuller toimetab kauba kätte enne kella 12:00.

Saatmiskulu sõltub kauba kogukaalust, mis on välja toodud järgnevas tabelis:

Kauba kogukaal Tarne maksumus
0  - 10 kg 7 €
10 - 20 kg 10 €
20 - 75 kg 20 €
75 - 400 kg 53 €

Kohelatoimetamine Omniva pakiautomaati (2 tööpäeva):
Kasutades Omniva pakiautomaate on paki kohaletoimetamine Teile vaid 3€. Kui tellimuse summa ületab 99 €, toimetame paki Teile sobivasse automaati täiesti tasuta. Maksimaalne paki suurus Omniva pakiautomaati tellides on 38x64x39 cm.

Info Omniva pakiautomaatide asukohtade kohta leiate siit

Kohaletoimetamine Venipak kulleriga (2 tööpäeva):

Kõik kaubad toimetatakse kulleriga soovitud aadressile kõikjal Eestis. Saatmiskulu on 6 €. Kui tellimuse summa ületab 99 €, toome tooted kätte täiesti tasuta. Kui kulleril on teile küsimusi, võtab ta teiega isiklikult ühendust.

 

Seoses oma tegevusega nii Baltikumis kui ka Skandinaavias, võimaldame tarnet ka järgnevatesse riikidesse: Rootsi, Taani, Soome, Leedu ja Läti

Tarne Rootsi

Teie tellitud tooted saadetakse Rootsi posti (PostNord) posti punkti (MyPack) mis paiknevad üle Rootsi. Need punktid on enamjaolt supermarketites. Pakid saadetakse automaatselt pakijaama, mis on Teie poolt tellimuse käigus kirja pandud aadressile kõige lähemal.

 • Tarnitava kauba maksimaalne kaal on 20 kg. Kui Teil on soovi suuremaid pakke saata, siis andke sellest meile teada.
 • Tarne aeg. Alates hetkest, kui saadetis antakse edasi Rootsi postile, läheb paki kohale jõudmisega aega umbes 3-4 tööpäeva.
 • Tarne informatsioon. Kui Teie saadetis jõuab postipunkti saadab PostNordi Teile selle kohta SMS-i ja e-maili.
 • Tarne maksumus on 10 €.

Tarne Taani

 • Tarnitava kauba maksimaalne kaal on 20 kg. Kui Teil on soovi suuremaid pakke saata, siis andke sellest meile teada.
 • Tarne aeg. Alates hetkest, kui saadetis antakse edasi Taani postile, läheb paki kohale jõudmisega aega umbes 3-4 tööpäeva.
 • Tarne informatsioon. Kui Teie saadetis jõuab postipunkti saadetakse Teile selle kohta SMS-i ja e-maili.
 • Tarne maksumus on 10 €.

Tarne Soome

Teie tellitud tooted saadetakse Soome posti (Itella) postkontorisse. Pakid saadetakse automaatselt pakijaama, mis on Teie poolt tellimuse käigus kirja pandud aadressile kõige lähemal.

 • Tarnitava kauba maksimaalne kaal on 35 kg. Kui Teil on soovi suuremaid pakke saata, siis andke sellest meile teada.
 • Tarne aeg. Alates hetkest, kui saadetis antakse edasi Soome postile, läheb paki kohale jõudmisega aega umbes 2-3 tööpäeva.
 • Tarne informatsioon. Kui Teie saadetis jõuab postipunkti saadab PostNordi Teile selle kohta SMS-i ja e-maili.
 • Tarne maksumus on 8 €.

Tarne Leetu

Teie tellimus saadetakse Teie Leedu aadressile DPD kulleriga 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse välja saatmist kesklaost. Tarne maksumus 8 €.

Tarne Lätti

Teie tellimus saadetakse Teie Läti aadressile DPD kulleriga 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse välja saatmist kesklaost. Tarne maksumus 8 €.