Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad
Makseviisid Eraklient Äriklient
ESTO järelmaks x x
Tasumine pangaülekandega ettemaksuarve alusel x x
Tasumine pangaülekandega arve alusel (tähtaeg 15 päeva)   x
E-arve riigiasutustele   x
Tasumine pangalingiga x x
Paysera x x
Maksmine krediitkaardiga x x
Tasumine sularahas kullerile x x
Tasumine kaardiga pakiautomaadi terminalis x x

Tellimuse vormistamiseks minimaalne tellimuse summa on 10 €. Kui ostukorvis oleva toodete kogusumma jääb alla 10 €, siis ei ole võimalik tellimust vormistada. 

ESTO järelmaks - makseviis nii era- kui ka äriklientidele

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! Maksetähtaeg 1 kuni 60 kuud, esimesed 12 kuud intressivabad, lisatasusid ei ole. Leping sõlmitakse lihtsalt ja kiiresti, ühendades selle ESTO süsteemiga. Lisa soovitud tooted ostukorvi vähemalt 100 EURO eest, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil. Rohkem informatsiooni.

Maksmine pangaülekandega ettemaksuarve alusel

Võimaldab tasuda kauba eest tellimuse kinnituskirjaga manusesse lisatud ettemaksuarve alusel. Tellimust asutakse täitma hetkest, kui makse on laekunud meieni.

Tasumine pangaülekandega arve alusel (maksetähtaeg 15 päeva)

Ettevõtetele ja avaliku sektori klientidele pakume võimalust tasuda tellimuse eest arve alusel 15 päeva jooksul peale kauba kättesaamist. Tellimuse vormistamiseks pole eraldi vaja dokumente krediidivõimekuse kohta esitada. Kliendi mugavuse ja ostuprotsessi lihtsustamise huvides teeme selleks vajalikud toimingud ise. Võtame Teiega ühendust 2 tunni jooksul. 15 päevane arve tasumise tähtaeg hakkab kehtima alates kauba kättetoimetamise hetkest. Tasumata arved anname üle inkassofirmale.
Tähelepanu! Antud makseviisi on saab valida ainult kullertarne korral.'

E-arve riigiasutustele

E-arve riigiasutustele makseviis on mõeldud riigiasutustele, kus arve edastatakse e-arvena vastavalt tellimuses esitatud arve saajale.

Tasumine pangalingiga

Tasumine pangalingiga valiku puhul suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie valitud internetipanka, kust leiate täidetud maksekorralduse. Peale makse sooritamist suunatakse Teid tagasi veebipoe keskkonda. Pangalingi kaudu on võimalik tasuda Swedbank, SEB, Krediidipank, LHV, Nordea, Coop pank ja Danske Bank internetipankades.

Paysera

Paysera makseviis kasutab Paysera kasutajakontot, mis võimaldab teha ülekandeid 7. päeval nädalas ning puuduvad administratiivkulud. Maksmine Payseraga on sama lihtne, nagu maksmine tavalise pangalingiga. Paysera elektronraha on turvaline makseviis mõlemale osapoolele. Paysera konto loomine on kõigile tasuta.

Maksmine krediitkaardiga

Võimalus on tasuda Visa, MasterCard või Maestro krediitkaartidega. Valides selle makseviisi suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist ostulehele, kus on vaja sisestada nimi, perekonnanimi, kaardi number, kehtivusaeg ja turvakood (CSC/CVV).

Tasumine sularahas kullerile

Tasumine sularahas on makseviis, mis võimaldab kauba eest tasuda kullerile sularahas.

Tasumine kaardiga pakiautomaadi terminalis

Võimalus esitada tellimus ning maksta tellimuse eest kaardiga, kui tellitud kaup jõuab Teie valitud pakiautomaati.   

Kui maksetes esineb tõrkeid või soovite rohkem infot, pöörduge meie poole kas telefoni või emaili teel!