Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad
Makseviisid Eraklient Äriklient
ESTO järelmaks x x
Tasumine pangaülekandega ettemaksuarve alusel x x
Tasumine pangaülekandega arve alusel (tähtaeg 15 päeva)   x
E-arve riigiasutustele   x
Tasumine pangalingiga x x
Paysera x x
Maksmine krediitkaardiga x x
Tasumine sularahas kullerile x x
Tasumine kaardiga pakiautomaadi terminalis x x

Tellimuse vormistamiseks minimaalne tellimuse summa on 10 €. Kui ostukorvis oleva toodete kogusumma jääb alla 10 €, siis ei ole võimalik tellimust vormistada. 

ESTO järelmaks - makseviis nii era- kui ka äriklientidele

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

ESTO  järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Lisa sobivad tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaks. Ostu kinnitamisel vali endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil. 

ESTO3

ESTO 3 aitab jagada ostusumma kuni 3-ks võrdseks osaks.

  • Ühtegi lisatasu ei lisandu.
  • Lihtsalt kolm võrdses osas makset, kolme kuu jooksul.
  • Esimene makse on alles järgmise kuu 15. kuupäeval.  Vali e-poe kassas oma ostude eest tasumiseks ESTO 3-osaline makseviis!

Rohkem informatsiooni.

Maksmine pangaülekandega ettemaksuarve alusel

Võimaldab tasuda kauba eest tellimuse kinnituskirjaga manusesse lisatud ettemaksuarve alusel. Tellimust asutakse täitma hetkest, kui makse on laekunud meieni.

Tasumine pangaülekandega arve alusel (maksetähtaeg 15 päeva)

Ettevõtetele ja avaliku sektori klientidele pakume võimalust tasuda tellimuse eest arve alusel 15 päeva jooksul peale kauba kättesaamist. Tellimuse vormistamiseks pole eraldi vaja dokumente krediidivõimekuse kohta esitada. Kliendi mugavuse ja ostuprotsessi lihtsustamise huvides teeme selleks vajalikud toimingud ise. Võtame Teiega ühendust 2 tunni jooksul. 15 päevane arve tasumise tähtaeg hakkab kehtima alates kauba kättetoimetamise hetkest. Tasumata arved anname üle inkassofirmale.
Tähelepanu! Antud makseviisi on saab valida ainult kullertarne korral.'

E-arve riigiasutustele

E-arve riigiasutustele makseviis on mõeldud riigiasutustele, kus arve edastatakse e-arvena vastavalt tellimuses esitatud arve saajale.

Tasumine ettemaksuarvega

Tasumine ettemaksuarvega valiku puhul saadetakse Teile peale tellimuse vormistamist tellimuse kinnitus. koos lingiga etteamaksuarvele. Saate soovi korral ettemaksuarve lingilt alla laadida (meie konto andmed on välja toodud ka tellimuse kinnitusel).  Makse sooritamiseks peate endale sobival viisil logima oma pangakontole ja sooritama makse ettemaksuarve alusel, selgitusse palume lisada tellimuse number.

Pangalingiga (läbi Paysera platvormi)

Pangalingiga makseviis kasutab Paysera makseplatvormi, mis võimaldab teha ülekandeid 7. päeval nädalas ning puuduvad administratiivkulud. Maksmisel pangalingiga suunatakse Teid läbi Paysera maskeplatvormi Teie kodupanga makselingile. Paysera elektronraha on turvaline makseviis mõlemale osapoolele ja võimaldab kiirmakseid kõikidest pankadest ilma lisa kuludeta. Ehk peale makse sooritamist ning maksekinnituse saamist on Teie makse koheslt meile ka laekunud.

Maksmine krediitkaardiga

Võimalus on tasuda Visa, MasterCard või Maestro krediitkaartidega. Valides selle makseviisi suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist ostulehele, kus on vaja sisestada nimi, perekonnanimi, kaardi number, kehtivusaeg ja turvakood (CSC/CVV).

Tasumine kullerile (va. Raben kuller)

Tasumine kullerile on makseviis, mis võimaldab kauba eest tasuda kullerile sularahas või kaardiga.

Sularahas makstes tuleb tasuda täpne tellimuse summa. (kulleril ei ole vahetusraha).

Tasumine kaardiga pakiautomaadi terminalis

Võimalus esitada tellimus ning maksta tellimuse eest kaardiga, kui tellitud kaup jõuab Teie valitud pakiautomaati.

Kui maksetes esineb tõrkeid või soovite rohkem infot, pöörduge meie poole kas telefoni või emaili teel!