Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad
Hind
  1. 451 € - 3466
Tootja
Aku pinge
Mootori tüüp
Akukeemia
Laadimise kestus
Energiatõhus harjavaba mootor
Multšimine
Muru lõikelaius
Aku maht
Soovitatav murupind
Kaitseklass
Toote lipud

Robotniidukid

Osta kohe ja maksa hiljem, ESTO - rohkem informatsiooni.

Robotniiduk on suurepärane lahendus neile kaunite muruplatside omanikele, kes ei soovi kulutada aega ja energiat muruniitmise peale. Robotniiduki puhul on sisuliselt tegu akutoitega niiduki ja roboti kombinatsiooniga - see võimaldab masinal niita iseseisvalt, varem kindlaks määratud maa-alal. Integreeritud mikroprotsessoriga masina liikumist muruplatsil saab ette programmeerida. Aku tühjenemisel liigub robot iseseisvalt laadimisjaama, laeb aku täis ja seejärel jätkab oma tööd.

Iga muruplatsi hooldajale on teada, et selle ilu säilitamine nõuab sagedast niitmist. Robotniiduk hoiab muru järjepideva niitmise tõttu ideaalses seisukorras. Masin liigub spetsiaalse kaabliga piiratud maa-alal ja niidab konstantselt. Niidetud väikesed muruosakesed jäävad praktiliselt nähtamatuks, kõdunevad kiiresti ning väetavad pinnast.

Et robotniiduki töö vilju nautida, tuleb omanikul eelnevalt muruplats ette valmistada. Muruplatsi äärtele ja takistuste (taimed, puud, kivid jne) ümber tuleb paigutada spetsiaalne kaabel. Kaabli saab maa külge kinnitada piikidega. Paigaldada tuleb ka laadimisjaam, mille asukoht peaks olema muruala ääres ja võimalikult pistikupesa lähedal.

Lisainformatsiooni robotniiduki töö ettevalmistamise ja seadistamise kohta leiab seadme kasutusjuhendist, kus on välja toodud masina spetsifikatsioon ja selle programmeerimise üksikasjad.

Robotniidukid on mõeldud väikese ja keskmise suurusega murupindade jaoks. Populaarseimad mudelid suudavad perfektselt hakkama saada 300 - 1100 m(sõltuvalt mudelist) suuruse maa-alaga. Sarnaselt tavalisele muruniitjale, jagunevad ka robotniidukid nende lõikeulatuse järgi. Niidukitel on erinev laius (mis määrab roboti liikumise intensiivsuse) ja aku mahutavus (määrab laadimise intervalli). Robotniidukid (sõltuvalt mudelist) suudavad niita ka väikese kallaku peal (ca 24 kraadi).

Tehniliste küsimuste osas võtke meiega ühendust telefoni, online vestluse või e-posti teel.