Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Kruvikeerajad, trellid

Alljärgnevas kategoorias pakume rikkaliku ja mitmekülgset valikut nii asjaarmastajatele kui ka professionaalidele. Meie valikus on tootjad, kes on spetsialiseerunud tööriistadele ning samuti on taganud riigisisese teenindusvõrgustiku. Sinna hulka kuuluvad tootjad nagu: Black&Decker, Bosch, DeWalt, Fein, Festool, Flex, Hitachi, Makita, Milwaukee, Metabo ja teised.

Kategoorias leitavatele tööriistadele pakutavad lisatarvikud on leitavad kategooriast „Meislid ja otsakud“. Akud, laadijad, padrunid ning kandekohvrid on leitavad kategooriast „Muud elektriliste tööriistade tarvikud“.

Allpoolt leiate vajalikud tööriistad jagatuna väiksematesse kategooriatesse kohaldatuse järgi. Soovitame kasutada kategooria siseselt meie filtreerimissüsteemi, mis võimaldab leida vajadustele vastava tööriista kiirelt ja lihtsalt.

Juhtmevaba akutrell-kruvikeeraja – juhtmeta tööriist kruvide kruvimiseks ning puurimiseks nii puitu, metalli, plasti kui ka teistesse materjalidesse. Mõningatel tööriistadel on ka löökfunktsioon, mis võimaldab puurida ehitusmaterjalidesse nagu betoon ja tellis. Kui akutrelliga kõikidest töödest 70% hõlmab töötamine löökfunktsiooniga, siis soovitame akutrelli asemel kasutada puurvasarat. Akutrell-kruvikeerajaga on võimalik puurida, löökpuurida (mõnedel mudelitel), kruvida kruve reguleeritava siduriga ning samuti on akutrellidel vastupidine funktsioon. Reguleeritavat sidurit kasutatakse kruvide teatud sügavusele kruvimiseks. Antud funktsiooni kasutades peatub sidur vajaliku koormuse saavutamisel.

Lööktrell – universaalne tööriist on nii elektriline kui ka juhtmevaba. Seade sobib nii kruvide keeramiseks kui ka puurimiseks puitu, metalli, plastikusse ja ehitusmaterjalidesse. Kõikidel tööriistadel on nii puurimise, löökpuurimise, kruvide kruvimine reguleeritava siduriga kui ka vastupidine funktsioon. Kui kõikidest töödest 70% hõlmab töötamine lööktrelli löökfunktsiooniga, siis soovitame kasutada puurvasarat.

Elektrilised kruvikeerajad ja trellid, eritööriistad – spetsiaalsed tööriistad ainult puurimiseks või kruvide kruvimiseks. Väga vastupidavad tööriistad, neil on tugev ning vastupidav konstruktsioon ja ergonoomiline disain, kuid on mõeldud ainult spetsiaalsetele rakendustele (puurimine või kruvide kruvimine). Seadmetel on suur pöördemoment. Kruvikeerajatel on spetsiaalne haarats, mis võimaldab väga täpselt seadistada kruvimis sügavust. Olenemata materjali kõvadusest kruvitakse kruvi soovitud sügavuseni, sest tööriist kruvib seni kuni haarats puutub kokku tooriku pinnaga.

Elektrilised löökmutrikeerajad, akulöökmutrikeerajad ja pneumaatilised mutrikeerajad – neid tööriistu kasutatakse üldjuhul löökfunktsiooniga poltide ja mutrite kinnitamiseks ja lahti keeramiseks. Suure läbimõõduga ning pikkade kruvide kruvimiseks kasutatakse ka ¼“ HEX tüüpi mutrivõtmeid. Pöörlemissuuna suhtes rakendatav löökmõju tekitab väga suure pöördemomendi.  Pöörlemise ajal imab löögifunktsioon kasutaja käelt koormuse ning vähendab ohtu, et kruviotsak hüppaks kruvi peast välja. See eelis muudab tööriista käsitlemise lihtsaks ja täpselt juhitavaks. Löökmutrikeerajad võivad olla sisemise kuusnurga ¼“ HEX ning välimise ruudu ¼“, 3/8“, ½“, ¾“ või 1“ kinnitusega.

Automaatne kruvikeeraja – kasutatakse kruvide kruvimiseks. Kuna kruvid on kinnitatud ribale siis see kiirendab oluliselt tööd. Antud tüüpi tööriistu kasutatakse enamasti kipsi, puitlaastplaatide või muude ehitusplaatide kinnitamiseks, kui vajadus on kinnitada kruvisid suurtes mastaapides.

Magnet- ja lauapuurid – spetsiaalsed tööriistad, mis on mõeldud metalli, puidu, plasti ja samalaadsete materjalide täpseks puurimiseks. Tavaliselt kasutatakse antud tööriistu aukude puurimiseks lehtmetallile või torudele kasutades kroonpuure.