Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad
Hind
  1. 49 € - 885
Tootja
  1. Flex (2)
  2. Show more
Aku pinge
Akukeemia
Käikude arv
Laadimise kestus
  1. 105 min (2)
  2. 120 min (1)
  3. Show more
Energiatõhus harjavaba mootor
Ilma aku ja laadijata
Aku maht
Maksimaalne jõumoment
  1. 25 Nm - 2034 Nm
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit
Otsiku kinnitus tüüp
Komplektis on
Maksimaalne kiirus
  1. 1500 /min - 4000 /min
Parim pakkumine
Kaal
  1. 0 kg - 4 kg

Akulöökmutrikeerajad

Populaarseimad elektrilised tööriistad, mis leiavad laialdast kasutust nii sõiduvahendite teenindussektoris kui ka ehitussektoris. Seetõttu on meie valikus esindatud palju erinevaid pakkumisi üle terve Euroopa, mis on mõeldud nii vilunud isetegijale kui ka professionaalile. Esindatud on maailma tuntumate tootjate Bosch, DeWalt, Festool, Hitachi, Makita, Metabo ning Milwaukee, kes pakuvad parimaid tööriistu ja lahendusi. Endale sobiva toote leidmiseks soovitame kasutada filtreerimissüsteemi, mis võimaldab leida kiirelt ja mugavalt sobiva tööriista.

Löökkruvikeeraja

Otsides sobivat tööriista kruvide kruvimiseks löökfunktsiooniga soovitame filtreerimisel valida HEX ¼“. Kõikidel sellistel tööriistadel on sisemine ¼“ kuuskant fikseerimissüsteem, mis ühildub kõikide standartsete kruvikeeraja otsakutega ning tarvikutega. Kõik sellised tooted on leitavad kategooriatest „Kruviotsikud“ ning „Kruviotsikute hoidjad“.

Löökmutrikeeraja

Löökmutrikeeraja on tööriist, mis aitab polte ning mutreid käsitleda. Kõikidel löökmutrikeerajatel on erinevate mõõtmetega välimine fikseerimissüsteem. Filtreerides kas ¼“, 3/8“, ½“ või ¾“ leiate kindlasti endale sobiva tööriista. Kõik lisatarvikud löökmutrikeerajatele leiate kategooriast „Padrunid“.