Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Miks valida Verkter?

VERKTER EESTI OÜ pakub laia valikut Bosch, DeWalt, Festool, Fiskars, Kärcher, Makita, Metabo, Stiga, Wagner ja teiste mainekate brändide tooteid. Oleme Eestis tööriistade ja nende tarvikute pakkujana suurima tootevalikuga  e-kaubamaja.

Panustame ühtviisi põhjalikult valides oma kataloogidesse tooteid, pakkudes mugavat, kiiret ja turvalist ostlemist ning pühendunud ning asjatundlikku klienditeenindust. Töötame iga päev selle nimel, et areneda koos kliendi vajaduste ja soovidega ning pakkuda parimaid lahendusi vastavalt nõudlusele. Püüame olla kiire ja usaldusväärne side tootja ja tarbija vahel, et nii tuntud ja tuttavad tooted kui ka uued, innovaatilisemad lahendused jõuaks sihtgrupini. Peame oluliseks pakkuda kvaliteeti nii kodusesse majapidamisse kui ka professionaalsele kasutajale.

Oleme arendanud oma e-poe mugavaks ja paindlikuks, et sobiva toote leidmine oleks võimalikult lihtne. Kasutage otsingufiltreid ja leidke kiirelt just see õige!  Küsimuste korral aitab teid kogenud meeskond. Meie e-poest tellides saab valida endale sobivaima makseviisi ja transpordi lahenduse ning garantiitingimused on alati kliendi huve arvestavad. Usume kindlalt, et meie mitmekülgsus, kvaliteedile ja kliendile orienteeritus, avatud olek õigustatud kriitikale ja kestev soov areneda annab meile märkimisväärsed eelised konkurentide ees ning teeb meid suurepäraseks koostööpartneriks nii era- kui ka ärikliendile.

Ettevõte Verkter Eesti OÜ asutati 2013 aastal.Verkter Eesti OÜ kuulub rahvusvahelisele ettevõttele Irankiai.lt UAB, kes tegutseb nüüdseks kogu Baltikumis, Skandinaavias ja Euroopas.

LeeduUAB Irankiai.lt
Rootsi – Verkter Sverige AB
SoomeVerkter Suomi OY
Eesti – Verkter Eesti OÜ
LätiVerkter Lativa SIA
NorraVerkter Norge AS
TaaniVerkter Danmark ApS


Lisateavet meie veebipoe kohta leiate järgmistest alajaotustest:
Maksmine
Tagastamine 
Garantii
Kohaletoimetamine

Meeldivat ostlemist ning pikka koostööd soovides.

Verkteri meeskond.