Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

VERKTER EESTI OÜ on rahvusvaheline ettevõtte, mis on spetsialiseerunud nii kodukasutaja kui ka professionaalsete tööriistade müümisele. Hetkel haldame kaheksat e-kauplust ja teenindame kliente kogu Euroopas. Müüme kvaliteetseid tooteid valmistajatelt nagu BoschDeWaltFestoolFiskarsKärcherMakitaMetaboStigaWagner jne.

  • Meie tootevalikus on üle 60 000 tööriista ja lisatarviku
  • Meil on laos üle 5000 tööriista, mis võimaldab meil tooteid tarnida 1-4 tööpäevaga
  • 99,9% tarne garantii, kuna pakume tooteid, mis on meie varustajate laos.
  • Suhtleme kümnes erinevas keeles; inglise, rootsi, norra, taani, soome, prantsuse, leedu, läti, eesti ning vene keeles.
  • Ettevöttes töötab üle 35 töötaja
  • Oleme teinud ettevõttena palju tööd, et meie veebileht toimiks perfektselt. Lisatarvikute otsingute joaks lisada ainult tööriista mudel otsingusse. Õige lisatarviku leidmiseks võite kasutada ka veebilehel olevaid filtreid.

Töötame veebipoes ning ettevõttlustena all olevates riikides:

 

 

 UAB Įrankiai.lt – irankiai.lt alates 2011. aastast 

 Verkter Sverige AB – verkter.se – alates 2012. aastast

 Verkter Suomi OY– verkter.fi –  alates 2013. aastast

 Verkter Eesti Ou– verkter.ee – alates 2013. aastast

 Verkter Latvia SIA – verkter.lv – alates 2014. aastast

 Verkter Norge AS – verkter.no – alates 2015. aastast

 Verkter Danmark Aps – verkter.dk – alates 2016. aastast

 Verkter.com – all over Europe alates 2018. aastast

 

Verkter Grupi omandistruktuur.

 

 

 

 

 

Alates ettevõtte asutamisest oleme panustanud kvaliteetsesse klienditeenindusse, logistikaprotsesside täiustamisse, et saaksime kaupa klientidele tarnida võimalikult kiiresti ning pidanud tarnijate ja partneritega läbirääkimisi, et pakkuda parimat. Pidev parendamine võimaldab kiiret kasvu igal tegevusaastal (käive aastatel 2011-2022).

Töötame kõvasti selle nimel, et tellimused klientidele võimalikult kiiresti kätte toimetada. Kui kaup on laos, on tavapärane tarneaeg 1-4 tööpäeva. Mõnikord võtab kohaletoimetamine veidi kauem aega, kuid mitte rohkem, kui on märgitud tootelehel. Lisateavet meie tarnetingimuste kohta leiate lehelt "KOHALETOIMETAMINE".

Müüme tooteid ainult tootjatelt, kellel on lai teenindusvõrk. See tähendab, et probleemide tekkimisel saavad kõik kliendid kergelt leida lähima teeninduspunkti. Lisateavet meie toodete garantii kohta leiate lehelt "GARANTII".

Lisaks garanteerime, et saate toote meile 60 päeva jooksul tagasi saata. Lisateavet selle kohta leiate lehelt "TAGASTAMINE".

Tellitud kauba eest saate maksta pangaülekande, Paysera jms kaudu. Teie maksete turvalisus on meie esmatähtis ja kasutame ainult usaldusväärseid makseteenuse pakkujaid. Lisateavet leiate lehelt "MAKSMINE".

 

Miks valida Verkter.ee    Miks valida Verkter.ee    Miks valida Verkter.ee

 

Kvaliteetne klienditeenindus on meie jaoks väga oluline ja meil on väga hea meel saada hinnang rahvusvahelises Trustpiloti tagasiside süsteemis.