Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad
Hind
  1. 1913 € - 12265
Tootja
Mootori tüüp
Käigukast
Muru lõikamise süsteem
Mootori tootja
Koguri maht
Muru lõikelaius
Esirehvi suurus
Tagarehvi suurus
Starteri tüüp
Soovitatav murupind
Toote lipud

Murutraktorid

Sobiva murutraktori leidmiseks soovitame kasutada meie filtreerimisüsteemi. Meie eelis murutraktori soetamisel on seadme eelkontroll. Enne saatmist kontrollime seda põhjalikult ning täidame lisaks õlipaagi 3-me pudeli õliga kingituseks. Kontrollitud ning õliga täidetud murutraktoriga on võimalik kohe tööle asuda, piisab lisada ainult kütus ning ning niiduk on töövalmis. Osta kohe ja maksa hiljem, ESTO - rohkem informatsiooni. Tehniliste küsimuste osas võtke meiega ühendust telefoni, online vestluse või e-posti teel.

Murutraktorit on võimalik soetada ka Liisinguga. Informatsiooni liisingu ja teiste makseviiside kohta leiate siit.

Vaata ka murutraktorile sobivaid lõiketerasid ning rihmasid.

Valides sobivat murutraktorit peate pöörama tähelepanu järgmistele asjadele:
Murutraktorit on soovitav soetada siis, kui niidetav pind ületab 3000 ruutmeetrit.
Kui niidetud muru on vaja kokku koguda, siis kõige mõistlikum on valida integreeritud kogumiskorviga niidukit.
Kui niidetav muru on pikk ja jäme siis kõige tõhusam murulõikamiseks on külgmise väljaviskega murutraktor. Sellised traktorid on odavamad ning samuti on alati võimalus soetada juurde lisatarvikuid, kui niitmisvajadus on muutunud ning tekib vajadus niidetud muru kokkukoguda. Samuti on võimalik leida lisatarvikuid, mis võimaldavad murutraktorit kasutada ka teistel aastaaegadel.
Tähtsaim parameeter on niidukil lõikelaius, sest mida laiem on niidetav ala seda vähem aega kulub niitmisele. Teisest küljest, mida rohkem on niidetaval alal takistusi (puud, kivid, põõsad, jne.) siis tuleb kaaluda, kas traktor mahub kõikjale manööverdama.