Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Nurklihvija Bosch GWS 22-230 JH Professional

Tootekood29612


Pikendage Bosch tööriista garantiid 3 aastani! Lisainfot saate siit!

Tootja Bosch
Kaal 5.2 kg
Kogukaal koos pakendiga 6.206 kg
Pakendi mõõtmed 590x200x135 mm
Tööriista mõõtmed 515x140 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Elektri
Ketta maksimaalne läbimõõt 230 mm
Kiirus koormuseta 6500 min-1
Maksimaalne kiirus 6500 /min
Reguleeritav kiirus võimaldab töötada erinevate materjalidega Ei
Sisendvõimsus 2200 W
Kaabli pikkus 2,3 m
Lisatarviku kinnitustüüp M14
Sujuvkäivitus Jah
Kaitstud ülekoormuse eest Jah
Võtmeta Ei
Komplektis on Plastist käepide, Kinnitusketta võti
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Toode on pakendatud kartongpakendisse
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Nurklihvmasin GWS 22-230 JH Professional on võimas ja kompaktne tööriist koos vibratsiooni kontrollsüsteemiga. Väike kaal tagab optimaalse kasutuse. Varjestatud mähised kaitsevad mootorit terava lihvimistolmu eest, tagades pika kasutusea.

Komplektis:
• Äärikut
• Fiksaatormutrit
• Lisakäepidet vibratsiooni vähendamiseks

Bosch tööriistadele on tootjapoole garantii 1 aasta. Kui registreerite www.Bosch-pt.com/warranty veebilehel seadme 4 nädala jooksul soetamise hetkest, saate tasuta 3 aastase garantii.

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.