Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

        Makita


Makita - kvaliteetsed ja ohutud vahendid mitte ainult professionaalidele, vaid ka amatööridele!

Jaapani ettevõte Makita Corporation on tootnud kõrgekvaliteedilisi elektrilisi, aku- ja bensiinitööriistu ning tarvikuid juba üle 100 aasta. Makita valmistab töövahendeid nii ehituse, tööstuse kui ka kodu ja aia jaoks.

Makita tootevalikusse kuulub üle 150 erineva 18 V juhtmevaba tööriista. Märkimisväärseks saavutuseks on ka akude ülikiire laadimisaeg – teatud aku+laadija kombinatsioonid laevad aku täis kõigest 20 minutiga.

Tööriistade kvaliteedi ja taskukohaste hindade tõttu on Makita tooted hinnatud nii professionaalide kui ka nõudlike entusiastide poolt.

Makita tööriistu valmistatakse kümnes erinevas tehases, mis asuvad Jaapanis, USAs, Kanadas, Saksamaal, Suurbritannias, Hiinas, Tais ja Rumeenias.

Fakte Makita Corporation kohta:

  • Ettevõte asutati 1915. aastal Jaapanis Nagoyas.
  • 1958. aastal tutvustas Makita oma esimest elektritööriista, milleks oli höövel. 
  • 1978. aastal valmistas Makita oma esimese juhtmevaba tööriista - 7,2 V akuga trelli.
  • 2002. Aastal tuli turule Makita teine brand Maktec, mille tööriistad olid mõeldud Aasia turu jaoks. Need tööriistad on odavamad, kuid paljud neist on väga populaarsed ja tuntud oma vastupidavuse ja tõhususe poolest.
  • Alates 2005. aastast on ettevõte keskendunud 18 V Li-ion juhtmevabade tööriistade tootmisele ja arendamisele.
  • 2015. aastaks on Makita juba kasutusele võtnud 150. 18V Li-Ion juhtmevaba tööriista, omades maailmas suurimat valikut 18 V juhtmevabu tööriistu. 

Kõik Makita masinad, tööriistad ja lisaseadmed | Verkter.ee

Makita masinad, tööriistad ja tarvikud. Suur valik, head hinnad, 2-aastane garantii. Verkter.ee – tööriista müügispets. E-poes üle 40 000 toote.