Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Karcher logo

Karcher - töökindlad seadmed kodu ja aia hooldamiseks, eristuvad tõhususe, uuenduslikkuse ja laitmatu kvaliteedi poolest!

Kärcher on üks maailma suurimaid puhastus- ja pesemisseadmete tootjaid, mis on tuntud nii kodumajapidamiste kui ka professionaalide hulgas. Kärcher toodab erinevaid seadmeid ning tarvikuid nii puhastus kui ka pesemistöödeks.

Kärcheri tootevalikusse kuuluvad kõrgsurvepesuridtolmuimejadpõrandapuhastusseadmedaurupesuridveepumbad, samuti lai valik puhastusvahendeid ja lisatarvikuid.

   

HOME & GARDEN - SEADMED ERAKASUTUSEKS

Kodu- ja aiatööriistad on mõeldud kodukasutajatele, kes soovivad säilitada puhtust nii majas kui ka hoovis, Kärcher aitab teil igapäevaste koristustöödega kergemini toime tulla. Alates kõrgsurvepesuritest, auru- ja aknapuhastusvahenditest kuni pühkimis- ja niisutussüsteemideni pakub Karcher õiget lahendust igaks puhastustööks!

 

PROFESSIONAL - PROFESSIONAALSEKS KASUTAMISEKS MÕELDUD TOOTED

Puhastustöödeks õigete lahenduste leidmine on igas ettevõttes üha olulisem. Seetõttu on Kärcher välja töötanud laia valiku tooteid, mis vastavad tarbijate nõudmistele ja vähendavad tööaega, kulusid ja ressursside tarbimist. Tööriistad on mõeldud nii puhastusettevõtetele, tootmisettevõtetele kui ka nõudlikele kodukasutajatele, kes vajavad usaldusväärseid ja kauakestvaid seadmeid.