Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Puurvasar Bosch GBH 2-26 DFR Professional; 2,7 J; SDS plius

Tootekood25549

179,00 € Sh. KM

Pikendage Bosch tööriista garantiid 3 aastani! Lisainfot saate siit!

5,13 €8,20 €
tk
Registreerime teie ostetud Boschi tööriista3 aastase garantii saamiseks!
Registreerime teie ostetud Boschi tööriista3 aastase garantii saamiseks!
Kogus:
  • 2 toodet on laos.

Bosch tööriistadel on 1-aastane tootja garantii. Registreerides tööriista www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, saate 3-aastase garantii!

 Tasuta tarne alates 50 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Bosch
Kaal 3.48 kg
Kogukaal koos pakendiga 5,53 kg
Pakendi mõõtmed 445x360x110 mm
Tööriista mõõtmed 407x210 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Elektri
Puuriotsak, meisli tüüpi tüves SDS-plus
Kiirus koormuseta 0-900 min-1
Maksimaalne kiirus 900 /min
Löögisagedus 4000 min-1
Maksimaalne löögienergia 2.7 J
Sisendvõimsus 800 W
Maksimaalne puurimisläbimõõt betooni puurimisel 26 mm
Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt puidu puurimiseks 30 mm
Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt terase puurimiseks 13 mm
Puurvasara töörežiim Ainult löök ilma pööreteta (meiseldamine), Löökpuurimine (kivi, tellis, betoon), Puurimine (puit, metall, plastik)
Komplektis on Kiirvahetuspadrun metalli- ja puidupuurimisotsakutele, Sügavuse tõkesti
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Jah
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Tähtis märkus Soovitame hoida padrunit õlitatult

Puurvasar Bosch GHB 2-26 DFR Professional on SDS-Plus süsteemiga, mis sobib nii puurimiseks, löökpuurimiseks kui ka meiseldamiseks. Vahetatav padrun nii puidu- kui ka metallpuuriotsakute tarbeks. Ületamatu betooni puurimise kiirusega omas klassis. Eelmise mudeliga võrreldes on võimsust tõstetud 120 W. Pehme antivibratsiooniga käepide, uue disainiga suunamuutmise lüliti. Pöördemoment püsib muutumatuna nii kruvide tihendamisel kui ka eemaldamisel. Oodatav kasutusiga on 50 % pikem võrreldes eelmise mudeliga. Seda tulemust võimaldab saavutada suurendatud ülekande pindala ning uus süsinikharjaste hoidik. Löögi mõju peatamine terase või puidu puurimisel. Vario-Lock süsteem võimaldab kinnitada meislit 36 erinevale positsioonile. Reguleeritav pöörlevate süsinikharjaste hoidja. Elektrooniline kiiruskontroll ja ohutusnõuetega sidur.

Komplekt sisaldab:
• Kiirkinnituspadrun
• Sügavuse piiraja
• Kandekohver

Bosch tööriistadel 1-aastane tootja garantii, registreeru www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist ja saad tasuta 3-aastase garantii! 

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.