Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Meie pakkumine ettevõtetele:

Lihtne ostlemine ettevõtetele, ettevõtjatele ja avalikusektori klientidele.

Verkter Eesti OÜ ärimüük pakub ettevõtetele laia valikut kvaliteetseid kaubamärke ühe katuse all. Meie tegevus põhineb tõelisel huvil meie klientide ja nende individuaalsete vajaduste vastu. Enam kui 60 000 toote seast leiame lahenduse, mis vastab teie ettevõtte vajadustele. Pakume ettevõtjatele võimalust keskenduda oma ärile ilma liigsetemuredeta.

Ärimüügiteenuseid rakendatakse professionaalselt ettevõtlike töötajate abiga, rõhutades taskukohasust ja ostumugavust. Kõik ostud ühelt hankijalt, üks arve ja üks lähetus.

Võta ühendust meie müügiinimesega juba täna!

Suhtumine klientidesse:

Lubame oma klientidele taskukohaseid hindu

Jälgime pidevalt oma konkurentide hindu ja püüame alati olla odavaim valik. Kui meie konkurendil on mingil põhjusel madalam hind, võtke meiega ühendust ja me püüame teile parema pakkumise teha.

Sinu kontaktisik:

Koondades oma ostud meie juurde, pakume teile võimalust võtta ühendust meie ettevõtte müügi kontaktisikuga, kes vajadusel aitab teie ettevõtet isiklikult kõigis ostudega seotud küsimustes.

Täiendavad allahindlused suurtelt ostudelt:

Kui teil on plaanis ühekordne suur ost, saatke meile hinnapakkumuse küsimus.

Valides meid oma peamiseks tarnijaks, jagame heameelega teiega meie tsentraliseerituse eeliseid.

Mitmekülgsed maksevõimalused:

Pakume avaliku sektori klientidele 30 päeva intressivaba makseaega. Teiste äriklientide puhul on arveldamine alati võimalik individuaalselt. Meil on vastavalt vajadusele erinevad maksevõimalused. Küsige lisateavet klienditeenindusest.

60-päevane tagastusõigus:

Soovime, et oleksite ostetud tootega täiesti rahul. Sellepärast tahamegi pakkuda teile ulatuslikku 60-päevast tagastusõigust.

Huvi korral võtke julgesti ühendust:

               Madis Mänd
            [email protected] 
             +372 6189888