Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad
Liising 0%

Pesev tolmuimeja põrandatele Karcher PUZZI 10/1

Tootekood66957


Tootja Kärcher
Kaal 13.2 kg
Kogukaal koos pakendiga 16,08 kg
Pakendi mõõtmed 705x320x435 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Elektri
Vaakum (imemisvõimsus) 254 mbar
Sisendvõimsus 1250 W
Efektiivne märja tolmu ja muda maht, l 9
Vooliku pikkus 2,5 m
Maksimaalne õhukiirus 54 l/s
Töörõhk 1 mbar
Pritsimise piir 1 l/min
Kaabli pikkus 7 m
Tolmuimeja filtriklass Pole täpsustatud
Filtri puhastussüsteem Automaatne filtri puhastusüsteem puudub
Sobib kasutamiseks seinalihvmasinatega Ei
Pesemine vee ja puhastusvahendiga Jah
Pistik teiste seadmete ühendamiseks Ei
Komplektis on Põrandaotsik, Hari mööbli jaoks, Imemistoru
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Pesev tolmuimeja Kärcher Puzzi 10/1 on võimas ja kompaktne pihustiga pesur vaipade ja sisustuse puhastamiseks. Seadet on lihtne transportida tänu oma kergele kaalule (10,7 kg). Võrreldes konkurentidega on märg tolmuimemine on tõhus – puhastab kiirelt ning pinnad kuivavad peale puhastamist kiirelt. Ärge unustage osta lisaks ka teisi tarvikuid.

Komplektis:
• Hari mööbli puhastamiseks
• Põrandaotsik

Kärcher on üks maailma suurimaid puhastus- ja pesemisseadmete tootjaid, mis on tuntud nii kodumajapidamiste kui ka professionaalide hulgas. Kärcher toodab erinevaid seadmeid ning tarvikuid nii puhastus kui ka pesemistöödeks.

Kärcheri tootevalikusse kuuluvad kõrgsurvepesurid, tolmuimejad, põrandapuhastusseadmed, aurupesurid, veepumbad, samuti lai valik puhastusvahendeid ja lisatarvikuid.

Tests have shown that with Kärcher steam cleaners, it is possible to remove up to 99.999% of enveloped viruses such as coronavirus or influenza (excluding the Hepatitis-B virus) and 99.99% of all common household bacteria on common smooth household hard surfaces.

Huvipakkuvad tooted on kergesti leitavad kasutades alamkategooria filtrit, mis sordib tooted vastavalt eesmärgi ja tüübi järgi. Kui otsite oma Kärcher seadmele lisatarvikud, siis sisestage oma seadme mudel „Sobib seadmele“ väljale, mis filtreerib välja kõik otsitavale seadmele sobivad lisatarvikud.

Kärcheri teenindus ja garantii

Home & Garden toodetele annab Kärcher eraklientidele kaheaastase garantii, äriklientidele üheaastase garantii. Kärcheril on suur hulk hoolduskeskuseid üle terve maailma, mis tagab Kärcheri seadmete professionaalse paranduse. Kui tekib probleeme soetatud Kärcheri seadmega, võtke meiega ühendust ning me aitame Teil leida sobivaima ja kiirema lahenduse.