Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Imemisotsik põrandate pesuks Puzzi Karcher Puzzi seadmetele

Tootekood80386

125,00 € Sh. KM
Kogus:

 Tasuta tarne alates 50 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Kärcher
Kogukaal koos pakendiga 1,77 kg
Töölaius 220 mm
Tekstiilile, vaipadele Jah
Polstri ja auto istmete sügavpuhastamiseks Jah
Pakendi mõõtmed 780x300x110 mm
Sobib seadmele Karcher HAGERTY SPRAY-EX, Karcher HAGERTY V, Karcher Press + Ex 800, Karcher ProPUZZI 400, Karcher PUZZI 10/1, Karcher PUZZI 10/1 + Hand, Karcher PUZZI 10/1 Edition, Karcher PUZZI 10/2 Adv, Karcher PUZZI 100, Karcher PUZZI 100 Super, Karcher PUZZI 200, Karcher PUZZI 30/ 4, Karcher PUZZI 30/4 E, Karcher PUZZI 300, Karcher PUZZI 300 S, Karcher PUZZI 8/1 C, Karcher PW 30/1
Ühenduse läbimõõt 32 mm

Kärcher on üks maailma suurimaid puhastus- ja pesemisseadmete tootjaid, mis on tuntud nii kodumajapidamiste kui ka professionaalide hulgas. Kärcher toodab erinevaid seadmeid ning tarvikuid nii puhastus kui ka pesemistöödeks.

Kärcheri tootevalikusse kuuluvad kõrgsurvepesurid, tolmuimejad, põrandapuhastusseadmed, aurupesurid, veepumbad, samuti lai valik puhastusvahendeid ja lisatarvikuid.

Tests have shown that with Kärcher steam cleaners, it is possible to remove up to 99.999% of enveloped viruses such as coronavirus or influenza (excluding the Hepatitis-B virus) and 99.99% of all common household bacteria on common smooth household hard surfaces.

Huvipakkuvad tooted on kergesti leitavad kasutades alamkategooria filtrit, mis sordib tooted vastavalt eesmärgi ja tüübi järgi. Kui otsite oma Kärcher seadmele lisatarvikud, siis sisestage oma seadme mudel „Sobib seadmele“ väljale, mis filtreerib välja kõik otsitavale seadmele sobivad lisatarvikud.

Kärcheri teenindus ja garantii

Home & Garden toodetele annab Kärcher eraklientidele kaheaastase garantii, äriklientidele üheaastase garantii. Kärcheril on suur hulk hoolduskeskuseid üle terve maailma, mis tagab Kärcheri seadmete professionaalse paranduse. Kui tekib probleeme soetatud Kärcheri seadmega, võtke meiega ühendust ning me aitame Teil leida sobivaima ja kiirema lahenduse.