Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Aurupuhasti Karcher SV 7

Tootekood74816

599,00 € Sh. KM
Kogus:

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Kärcher
Kogukaal koos pakendiga 15,8 kg
Pakendi mõõtmed 515x336x340 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Asjaarmastajatele
Mootori tüüp Elektri
Sisendvõimsus 2200 W
Auru tootmise aeg 5 min
Kaabli pikkus 6 m
Kaitseklapp Jah
Lapselukk Jah
Puhastab ilma kemikaalideta Jah
Komplektis auru torud 2x0,5 m
Komplektis on Aknapesu päis, Käsiotsik, Mustad ümmargused harjad, Pöörlev pliiatsotsak, Põrandaotsik, Terry põrandalapp, Väike otsik
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Tolmuimeja kuiv- ja märgpuhastamiseks Kärcher SV 7 on endas kombineerunud multifunktsionaalsuse. Filtreerides vett HEPA filtriga on enamus majas leiduvates bakteritest hävitatud. Nagu kõrgklassi aurupuhastajad, saab ka SV 1902 hakkama – aurutamisega, aurupuhastusega, märgpuhastamisega, kuiva tolmuimemisega ja triikimisega (lisavarustusena) ning need on kõik ühes seadmes. Raskelt määrdunud põranda puhastamine muutub väga lihtsaks kui üks seade imeb, sügavpuhastab ja kuivatab. Tänu kahe mahuti süsteemile töötab seade katkematult.

Kärcher on üks maailma suurimaid puhastus- ja pesemisseadmete tootjaid, mis on tuntud nii kodumajapidamiste kui ka professionaalide hulgas. Kärcher toodab erinevaid seadmeid ning tarvikuid nii puhastus kui ka pesemistöödeks.

Kärcheri tootevalikusse kuuluvad kõrgsurvepesurid, tolmuimejad, põrandapuhastusseadmed, aurupesurid, veepumbad, samuti lai valik puhastusvahendeid ja lisatarvikuid.

Huvipakkuvad tooted on kergesti leitavad kasutades alamkategooria filtrit, mis sordib tooted vastavalt eesmärgi ja tüübi järgi. Kui otsite oma Kärcher seadmele lisatarvikud, siis sisestage oma seadme mudel „Sobib seadmele“ väljale, mis filtreerib välja kõik otsitavale seadmele sobivad lisatarvikud.

Kärcheri teenindus ja garantii

Home & Garden toodetele annab Kärcher eraklientidele kaheaastase garantii, äriklientidele üheaastase garantii. Kärcheril on suur hulk hoolduskeskuseid üle terve maailma, mis tagab Kärcheri seadmete professionaalse paranduse. Kui tekib probleeme soetatud Kärcheri seadmega, võtke meiega ühendust ning me aitame Teil leida sobivaima ja kiirema lahenduse.