Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

V-kujuline pahtlilabidas krohvimiseks Kapro; 1 m

Tootekood74133


Tootja Kapro
Kogukaal koos pakendiga 0,6 kg
Pikkus 1000 mm

Kapro on 30 aastat valmistanud parima kvaliteediga loode, lasereid ning mõõtmise tööriistu. Nad on ehitanud tööstusharu eesrindliku arendaja mainet ja neid tuntakse kvaliteetsete toodete, suurepärase teeninduse, lisandväärtuste ja moodsaima kujunduse poolest.
Kapro rahvusvaheline müügivõrk ulatub üle kogu maailma. Iisraelis, Ameerika Ühendriikides ja Hiinas paiknevate tootmis- ja jaotuskeskuste ainuomanik on Kapro Industries Ltd.

Kapro uuenduslikud kujundused on muutnud tänapäeva paigaldus- ja mõõteriistade tööstuse palet

Nende rikastuva intellektuaalse omandi hulka kuuluvad sellised tooted nagu Plumb Site® Dual- ViewTM vaatesilm, Postrite® ja Set & Match®.
Kapro arendusmeeskonna süsteemne innovaatiline mõtlemine (ingl Systematic Inventive Thinking) toodab järjekindlalt uusi kujundusi, mis samastuvad Kapro kaubamärgiga.

Kaprole ainuomased patenteeritud kujundused eristuvad oma glamuuri, silmapaistva punase välimuse, pilkupüüdva graafika ja kujunduse lihtsusega. Kui see on Kapro toode, siis võite kindel olla, et seda on hea kasutada ja see on piisavalt tugev, et rasketes töötingimustes vastu pidada.

Kapro kaubamärk tagab väljapaistva kvaliteedi ja teeninduse

Kapro eesmärgiks on kvaliteet. Enne tehasest väljastamist hinnatakse igakülgselt toodete kvaliteeti. Nende hindamismeetoditel on sõltumatute osaliste tunnustus. Kapro loodid on ainsad, mis võivad kanda auväärset VPA märgist.

Kvaliteedile pühendumine tähendab ka vastutust oma töötajate, ühiskonna ja keskkonna heaolu eest. Kõik Kapro allüksused vastavad ISO standardite 9001, 14001 ja SA8000 nõuetele. Kõik Kapro laserid on FDA ja EÜ poolt tunnustatud, ning need vastavad RoHS-i ja WEEE nõuetele.

Kvaliteet hõlmab endas ka teenindust ja pikaajaliste suhete loomist edasimüüjate ja tööriistu kasutavate inimeste vahel.