Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Trell-kruvikeeraja Bosch GSR 12V-15 FC Full Set; 12V; 2x2,0 Ah aku

Tootekood207324

231,00 € Sh. KM
Kogus:

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Bosch
Kaal 0.8 kg
Kogukaal koos pakendiga 4,984 kg
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Pakendi mõõtmed 442x360x119 mm
Tööriista mõõtmed 132x178 mm
Mootori tüüp Akutoitega
Akukeemia Li-Ion (Liitiumioonaku)
Aku pinge 12 V
Aku maht 2,0 Ah
Aku maht ja suurus 2x2,0 Ah
Kiirus koormuseta 0-400/0-1300 min-1
Maksimaalne kiirus 1300 /min
Maksimaalne jõumoment 30 Nm
Pöördemomendi astmete arv 21
Puuripadruni läbimõõt 1-10 mm
Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt puidu puurimiseks 30 mm
Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt terase puurimiseks 10 mm
Käikude arv 2 käiku
Sisekuuskantpadrun (1/4") Jah
Sisendpinge / sagedus 12 V / DC
Pehme käepide Jah
Võimaldab teha tööd trell-kruvikeeraja nurga padruniga +
Plastist kiirkinnituspadrun Jah
Eemaldatav padrun +
Komplektis padrun +
Komplektis on Nurga otsik, Võtmevaba padrun
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Jah, L-Boxx
Kaasas laadija Bosch AL 1130 CV
Sisseehitatud LED-valgustus Jah
Mahtuvusnäidiku indikaator Jah

Akutrell-kruvikeeraja Bosch GSR 12V-15 FC komplekti kuuluvad kiirvahetuse lisatarvikuid (nurga adapter, nihkenurga adapter, otsikuhoidiku adapter ja puuripadruni adapter). Kiirvahetuse süsteemi mitmekülgsus võimaldab optimaalselt lahendada iga tööolukorra. Trell võimaldab puurida avasid ning kruvida kruve raskesti ligipääsetavates kohtades. Kruvide kruvimiseks väga kitsastes kohtades on võimalik kasutada seadet ilma lisatarvikuteta. Lihtsalt aseta kruviotsik tööriista ajami kuusnurksesse pessa.

Komplektis:
2 x 12 V; 2,0 Ah Li-Ion aku
Kiirlaadija GAL 1230 CV
Nihkenurga adapter GFA 12-E
Nurga adapter GFA 12-W
Otsikuhoiduku adapter GFA 12-X
Puuripadruni adapter GFA 12-B
Kandekohver L-Boxx 102

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.