Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad
Hind
  1. 0 € - 1124
Tootja
Müra blokeerivate kõrvaklappide tüüp
Müra blokeerivate kõrvaklappide disain
Kõrvaklappide komponendid
Müra summutuse tase (dB)
  1. SNR 33 (7)
  2. SNR 35 (6)
  3. SNR 37 (1)
  4. Show more

Kaitsvad kõrvaklapid

Lai valik müra summutavaid kõrvaklappe sellistelt firmadelt nagu 3M, Honeywell, Zekler jpt.

Sobiva toote leidmise lihtsustamiseks on võimalik filtreeridatootja nime, kõrvaklapi tüübi, mürasummutuse taseme, jm järgi.

Võimalus valida parim ja vajadustele vastav toode. Kõrvaklapid jagunevad: standard tüüpi, Bluetoothiga, sisse-ehitatud mikrofoniga, raadioga, AUX ühendusega ja kahesuunalise raadiosidega.

Kaitsvad kõrvaklapid jagunevad disaini järgi järgnevalt: peavõruga, volditava peavõruga, kukla tagant kinnitatav, näokaitsme ja/või kiivriga.

Standard tüüpi klapid

Kõige lihtsamad müra summutavad kõrvaklapid ilma lisafunktsioonideta.

Bluetoothiga klapid

Müra summutavad klapid Bluetoothiga võimaldavad nende ühendamist mobiiltelefoniga. Nende klappidega saab töö tegemise ajal vastata kõnedele ja pidada vestlusi.

AUX ühendusega klapid

Seda tüüpi klappe saab audio saamiseks ühendada erinevate andmekandjatega (MP3 mängija, kaasaskantav raadio, tahvelarvuti, mobiiltelefon jne) ja kuulata töö ajal muusikat.

Raadioga klapid

Müra summutavad klapid sisse-ehitatud raadiosageduste vastuvõtjaga, millega saab töö tegemise ajal kuulata oma lemmikraadiojaama.

Sisse-ehitatud mikrofoniga klapid

Kõrvaklapid sisse-ehitatud mikrofoniga summutavad müra, kuid võimendavad teatud sagedusi, mille kuulmine on kasutajale oluline. Seega kaitsevad nad kõrva kahjuliku müra eest, kuid lubavad siiski ohutult individuaalsete helide kuulmist.

Kahesuunalise raadiosidega klapid

Sisse-ehitatud raadiosaatja/vastuvõtja võimaldab kõrvaklappide kasutajatel teatud raadiosagedust kasutades omavahel suhelda. Teatud tööde juures on selline suhtlemine väga oluline.

Mürasummutuse taseme SNR ja ohutu müratase

Signaali ja müra suhe (lühend SNR inglisekeelsetest sõnadest "Signal to Noise Ratio") koos juuresoleva arvuga (nt SNR 30) väljendab seda, kui palju kõrvaklapid vähendavad keskkonna müra detsibellides.

Näiteks, kui müratase antud töökohal on 120 dB ja töötaja kannab kõrvaklappe tähisega SNR 30, siis temale mõjuv reaalne müratase on 90 dB.

120 dB – 30 dB = 90 dB

Soovituslik maksimaalne ja ohutu kestev müratase 8 tunnise tööpäeva jooksul on 80 dB. Seega on kõrvaklappide valimisel oluline teada töökohal olevat mürataset ja kõrvaklapi mürasummutustaset (SNR).