Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Tolmuimeja filter Karcher NT 40/1 Tact; NT 40/1 Tact Te

Tootekood81171

25,00 € Sh. KM
Kogus:

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Kärcher
Kogukaal koos pakendiga 0,21 kg
Lame filter Jah
Sobib seadmele Karcher KM 70/30 C Bp Pack Adv, Karcher NT 25/1 Ap, Karcher NT 35/1 Ap, Karcher NT 35/1 Eco, Karcher NT 35/1 Tact, Karcher NT 35/1 Tact Te, Karcher NT 35/1 Tact Te M, Karcher NT 361 Eco, Karcher NT 40/1 Tact, Karcher NT 40/1 Tact Te, Karcher NT 45/1 Tact, Karcher NT 45/1 Tact Te

Kärcher on üks maailma suurimaid puhastus- ja pesemisseadmete tootjaid, mis on tuntud nii kodumajapidamiste kui ka professionaalide hulgas. Kärcher toodab erinevaid seadmeid ning tarvikuid nii puhastus kui ka pesemistöödeks.

Kärcheri tootevalikusse kuuluvad kõrgsurvepesurid, tolmuimejad, põrandapuhastusseadmed, aurupesurid, veepumbad, samuti lai valik puhastusvahendeid ja lisatarvikuid.

Huvipakkuvad tooted on kergesti leitavad kasutades alamkategooria filtrit, mis sordib tooted vastavalt eesmärgi ja tüübi järgi. Kui otsite oma Kärcher seadmele lisatarvikud, siis sisestage oma seadme mudel „Sobib seadmele“ väljale, mis filtreerib välja kõik otsitavale seadmele sobivad lisatarvikud.

Kärcheri teenindus ja garantii

Home & Garden toodetele annab Kärcher eraklientidele kaheaastase garantii, äriklientidele üheaastase garantii. Kärcheril on suur hulk hoolduskeskuseid üle terve maailma, mis tagab Kärcheri seadmete professionaalse paranduse. Kui tekib probleeme soetatud Kärcheri seadmega, võtke meiega ühendust ning me aitame Teil leida sobivaima ja kiirema lahenduse.