Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Tikksaag Bosch GST 90 BE Professional

Tootekood63691

132,20 € Sh. KM

Pikendage Bosch tööriista garantiid 3 aastani! Lisainfot saate siit!

5,13 €8,20 €
tk
Registreerime teie ostetud Boschi tööriista3 aastase garantii saamiseks!
Registreerime teie ostetud Boschi tööriista3 aastase garantii saamiseks!
13,50 €15,00 €
tk
Kõrvaklapid helisummutamiseks Honeywell VeriShield VS110; 27 dB; 1 tk
Kõrvaklapid helisummutamiseks Honeywell VeriShield VS110; 27 dB; 1 tk
4,05 €4,50 €
tk
Kaitseprillid Honeywell SVP200 Anti-Fog, läbipaistev
Kaitseprillid Honeywell SVP200 Anti-Fog, läbipaistev
Kogus:

Bosch tööriistadel on 1-aastane tootja garantii. Registreerides tööriista www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, saate 3-aastase garantii!

 Tasuta tarne alates 50 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Bosch
Kaal 2.44 kg
Kogukaal koos pakendiga 6,26 kg
Tööriista mõõtmed 248x206 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Elektri
Sisendvõimsus 650 W
Liikumiskiirus 500-3100 min-1
Kiiruse reguleerimine vastavalt tööks erinevate materjalidega Jah
Max. paksus lõigataval puidul/terasel/alumiiniumil 90/10/20 mm
Pöörlev toime Jah
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Jah
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Tikksaag Bosch GST 90 BE on tippklassi mugavusega, kuid madalaima hinnaga omas klassis. Usaldusväärne partner igapäevatöös. Kõrgetasemelise mugavuse annab Bosch SDS süsteem, mis võimaldab terade vahetuse ilma spetsiaalsete tööriistadeta. Võimas 650 W mootor, mis tagab kõrge tootlikuse. Täiustatud tera annab parema lõiketäpsuse. Painutamisele vastupidav terasest tald. Äärmiselt pehme ja sujuv lõikeprotsess, mis tagab parima lõike tulemuse. 4-astmeline pendli liikumine võimaldab lõigata ilma hõõrdumiseta. Elektrooniline lõikekiiruse regulaator, mis võimaldab valida sobiva kiiruse vastavalt lõikematerjalile. Tolmu puhumise funktsioon tagab tööpinnal hea nähtavuse (funktsiooni on võimalik välja lülitada, kasutades tolmueemaldusseadet).
Komplekt sisaldab:
• 1 saetera
• Kaitse lendavate laastude eest

Tikksae terad leiad kategoorias „Tikksae terad“. Sobiva saetera leidmiseks kasuta süsteemi filtrit.

Bosch tööriistade 1-aastane tootja garantii, registreeru www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist ja saad tasuta 3-aastane garantii!  

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.