Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Pneumaatiline otselihvmasin Metabo DG 25 Set + tarvikud

Tootekood66977


Tootja Metabo
Kaal 0.43 kg
Kogukaal koos pakendiga 0,45 kg
Mootori tüüp Pneumaatiline
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Maksimaalne õhukiirus 300 l/min
Maksimaalne rõhk 6,2 bar
Maksimaalne kiirus 25000 /min
Ohutuslukk soovimatu käivitumise vältimiseks +
Pinna lihvimiseks Jah
Komplektis on Graveerimisseade, Mutrivõti, Vibratsiooni summutav kummist käepide
Komplektis hari 3 mm; 6 mm
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Jah

Metabo tööriistad on tagatud üheaastase tootjapoolse garantiiga. Registreerides tööriista www.metabo-service.com 4 nädala jooksul peale tööriista soetamist, saate kolmeaastase garantii.

Metabo tähendab kõrgetasemelisi Saksa elektritööriistu ja -seadmeid. Ettevõte Metabo on tegelenud tööriistade tootmisega alates selle asutamisest 1924. aastal. Isegi ettevõtte nimi on otseselt selle tegevusega seotud (Metallbohrdreher). Tootmine on koondunud kahte piirkonda: Nürtingen (Saksamaa) ja Shanghai (Hiina).

Metabol on täielik õigus tunda uhkust esimese nurklihvija (loodi 1950. a), esimese kiirkinnitamise trellipadruni (loodi 1952. a), esimese haamertrelli (loodi 1957. a) ja muude tehnoloogiliste innovatsioonide üle.

1999. aastal ostis Metabo Saksa ettevõtte Elektra Beckum. Ettevõte toodab puidutöötlemisseadmeid, kompressoreid, keevitusseadmeid ning aiale ja kodule mõeldud süsteeme. Alates 2006. aastast on paljusid Elektra Beckumi seadmeid müüdud Metabo kaubamärgiga.

Soovitame
Metabo pakub 36-kuulist garantiid oma tööriistadele, akudele ning laadijatele, kui registreerite tööriista www.metabo-service.com 4 nädala jooksul peale tööriista soetamist.