Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Saepink Bosch GTS 10 XC + Saealus Bosch GTA 6000

Tootekood85035


Pikendage Bosch tööriista garantiid 3 aastani! Lisainfot saate siit!

Tootja Bosch
Kaal 35 kg
Kogukaal koos pakendiga 55,000 kg
Pakendi mõõtmed 1050x830x650 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Elektri
Sisendvõimsus 2100 W
Kiirus koormuseta 3200 min-1
Maksimaalne kiirus 3200 /min
Reguleeritav kiirus võimaldab töötada erinevate materjalidega Ei
Ketta maksimaalne läbimõõt 254 mm
Materjali lõikesügavus lõigates 45 kraadi 56 mm
Materjali lõikesügavus lõigates 90 kraadi 76 mm
Tööpink max pikkus 750 mm
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Saepink Bosch GTS 10 XC Professional on täiesti eemaldatava lõikelauaga, millega on võimalik lõigata 635 mm laiust detaili. Lisatud nurga abil on kerge teha keerukamaid ja täpsemaid lõikeid. Suurepärene 641 x 737 mm töölaud, millega saab lõigata suuri toorikuid. Spinldi lukustusnupp võimaldab kergesti vahetada saekettaid. Erilisse salve saab ohutult mahutada saekettad ja paigutada tööriistu. Paralleelne piire koos patenteeritud ruudukujulise lukustus tehnoloogiaga tagab täpsed lõiked. Lõikamine vertikaaltasandi nurgal: 47 ° / 1 °. Laua mõõtmed: 584 x 759 mm. Maksimaalne lõikelaius 635 mm. Maksimaalne lõikelaius vasakule 250 mm. Mõõdud: 73 x 78 x 34 cm. 
Komplekt sisaldab:
• 40 hambaline HM saeleht
• Tõukur
• Saeketta hoidik
• Paralleeljuhik
• Nurga piiraja
• Tolmuimeja adapter
• Töölaud Bosch GTA 6000

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.