Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Rihtimislatt vesiloodi ja käepidemega Stabila 2,5 m

Tootekood72602

53,00 € Sh. KM
Kogus:

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Stabila
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Laius 18 mm
Pikkus 2500 mm
Kõrgus 100 mm
Vertikaallibell +
Horisontaallibell Jah

Stabila on Saksamaa ettevõte, mis toodab kvaliteetseid mõõteriistu. Stabila brändi nimi võeti kasutusele 1975, kuigi mõõteriistade tootmist alustati juba 1865. Tänaseks on Stabila ülemaailmne ettevõte ning on üks tuntumaid turuliidreid.

Juba rohkem kui sajand ja poolteist on Stabila tootnud uuenduslikke ja täpseid tööriistu mis on viimistletud traditsioonilise Saksa kvaliteediga. Stabila toodab täpseid ja vastupidavaid tööriistu rahuldamaks kõigi vajadusi, lisaks on mõõteriistad reklaamitust tegelikult paremad. Tooted on saadaval läbi juhtivate edasimüüjate kes müüvad oma tooteid rohkem kui 50. riigis.

Disainerid ja insenerid uurivad ehitusplatside vajadusi  ja tootmiste protsesse, lisaks vestlevad nad pidevalt kõige nõudlikumate käsitöölistega, et garanteerida täpsed, töökindlad, kiired ja usaldusväärsed vahendid kõigile kes neid kasutavad. Kõigele lisaks on nad ka lihtsasti kasutatavad.

 Soovitame:
 

Stabila mõõteriistad on enamasti valmistatud ehitusplatsidel professionaalseks kasutamiseks. Paljud käsitöölised on aga hakanud seda kasutama ka oma tarbeks. Ettevõte pakub täielikku tootevalikut erinevateks mõõtmisteks. Kõige levinumad ning täpsemad on mõõdulindid, loodid ja laserloodid.

Stabila pakub eraisikutele 2 aastast garantiid ning juriidilistele isikutele 1 aastast garantiid.
Rohkem infot Sabila kohta leiate siit.