Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Nurklihvija Bosch GWS 17-125 CIE

Tootekood86012

152,00 € Sh. KM

Usaldage kõik tööriista garantii registreerimisega seotud mured meile! Lisateavet leiate siit.

5,13 €8,20 €
tk
Registreerime teie ostetud Boschi tööriista3 aastase garantii saamiseks!
Registreerime teie ostetud Boschi tööriista3 aastase garantii saamiseks!
0,72 €0,90 €
tk
Abrasiiv lõikeketas Bosch Standard; 125x1,6 mm
Abrasiiv lõikeketas Bosch Standard; 125x1,6 mm
Kogus:
  • >3 toodet on laos. Kui vormistate tellimuse hiljemalt kell 15:00, toimetatakse Teie tellimus Teieni 1 - 2 tööpäeva jooksul, sõltuvalt valitud tarneviisist.

Bosch tööriistadel on 1-aastane tootja garantii. Registreerides tööriista www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, saate 3-aastase garantii!

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Bosch
Kaal 2.4 kg
Kogukaal koos pakendiga 3,330 kg
Pakendi mõõtmed 393x161x134 mm
Tööriista mõõtmed 311x103 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Elektri
Ketta maksimaalne läbimõõt 125 mm
Kiirus koormuseta 2800-11500 min-1
Maksimaalne kiirus 11500 /min
Reguleeritav kiirus võimaldab töötada erinevate materjalidega Jah
Sisendvõimsus 1700 W
Kaabli pikkus 4 m
Keeratava otsaku keere M14
Traatharja maksimaalne läbimõõt 75 mm
Ühtlase pöördemomendiga süsteem +
Ohutuslukk soovimatu käivitumise vältimiseks +
Automaatne harja välja lülitamise süsteem kaitsmaks mootorit Jah
Sujuvkäivitus Jah
Tagasilöögi kaitse ketta tõrkumise puhul Jah
Kaitstud ülekoormuse eest Jah
Võtmeta Ei
Komplektis on Kinnitusketta võti, Vibratsiooni summutav kummist käepide
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Toode on pakendatud kartongpakendisse
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Nurklihvmasin Bosch GWS 17-125 on tööriist, mis sobib rasketesse olukordadesse. Muudetud on nii lukustavat lülitit kui ka automaatset turvalülitit. KickBack Stop: mikroprotsessor tuvastab kiiruse vähenemise ja lülitab seadme välja, vältides vigastuste tekkimist kasutajale. Preforeerimata kaitse: kaitseb kasutajat ajami kokkujooksmise korral. Elektrooniline kontrollsüsteem hoiab pöörded stabiilsena sõltumata koormusest. Samuti kaitseb juhusliku aktiveerimise ja ülekoormuse eest ning tagab sujuva kiirenduse. Ergonoomiline peamine käepide on integreeritud pehme Softgrip kattega, mis lubab mugavalt hoida seadet – eriti kui seadet peab hoidma pikki tunde rasketes oludes. Lisakäepide on vibratsioon kontrollsüsteemiga (patendeeritud), mille tulemusena vibratsioon on vähenenud kuni 70 %.
Komplekt sisaldab:
• Antivibratsiooniga lisakäepide
• 2 x võti
• Klambermutter
• Kinnitusäärik
• Kaitsekilp

Bosch tööriistade 1-aastane tootja garantii, registreeru www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist ja saad tasuta 3-aastane garantii!

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.