Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Naelad Paslode; 3,1x90 mm; 34; 2200 tk.; must; sile

Tootekood84138

73,00 € Sh. KM
Kogus:
  • 2 toodet on laos. Kui vormistate tellimuse veebilehel hiljemalt kell 16:00, toimetatakse Teie tellimus Teieni 1 - 2 tööpäeva jooksul.

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Paslode
Kogukaal koos pakendiga 12,06 kg
Läbimõõt 3,1 mm
Naelte kaldenurk klambris 34°
Naela kuju Rihveldatud
Naelapea kuju D-Pea
Naela materjal ja kate Must teras
Kogus pakendis 2200 tk
Naelte ühendus Riba
Kinnitamiseks Raamide
Sobib kasutamiseks Sisetingimustes
Komplektis gaasiballoon x2
Sobib seadmele Makita GN900SE, Makita GN900ZK, Paslode IM350+
Pikkus 90 mm

Paslode on professionaalne ja väga kõrge kvaliteediga pneumaatiliste ja gaasikinnitussüsteemi tööriistade tootja, kes on tegutsenud Ameerika Ühendriikides aastast 1935. Firma peamine eesmärk on kasutajale tagada kõrgema klassi tööriist, mis on uuenduslik ja ajakohane tänapäevaste paigaldusküsimuste lahendamiseks.
Alates Paslode loomisest on pööratud palju tähelepanu innovatsioonile ja tehnoloogiale, tänu millele on firma täna ühe juhtivate ettevõtete seas oma valdkonnas. Paslode esitles esimest pneumaatilise kinnitusega tööriista, millele järgnes pneumaatiline naelutaja ja esimene traadita, aku ja gaasiga varustatud naelutaja ja palju teisi innovatsioone ja saavutusi. See on tootja mis dikteerib kvaliteedi standardeid kinnitustööriistade turul.
Ei ole tööriista mis ei vasta kõrgetele standarditele. Ei ole olemas paigaldustööd millele Paslode ei ole vahendit teinud. Ei ole tööriista millel poleks pikka nimekirja tarvikutest mis talle sobivad… Paslode hoolitses selle eest.

Soovitame: