Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Liidesfrees DeWalt DW682K

Tootekood102361

241,00 € Sh. KM
Kogus:

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja DeWalt
Kaal 3 kg
Kogukaal koos pakendiga 5,12 kg
Tööriista mõõtmed 320x150 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Elektri
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Kiirus koormuseta 10000 min-1
Lõikesügavus 20 mm
Sisendvõimsus 600 W
Lõikenurga reguleerimine 0-90°
Ketta maksimaalne läbimõõt 100 mm
Imemisvooliku ühenduse läbimõõt 35 mm
Komplektis on Tolmukott
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Jah

Liidesfrees DeWalt DW682K on eelseadistatud lõikesügavustega 0, 10 ja 20, mis on kohandatud lamell liideste suuruste järgi. Latt hammasülekanne tagab täpse vertikaalse reguleerimise ja piiraja seadistamise. Lõikesoone seadistamine kuni 20 mm lõikesügavuseni suurendab seadme mitmekülgsust. Libisemisvastased haaratsid, 8 juhtsälku ning avausega piiraja aitavad teostada täpseid lõikeid. Spindli lukustusmehhanism võimaldab võtme abil lõiketera vahetada kiirelt ja lihtsalt.

Komplektis:
Kõvasulamist soonefrees
Laastukott
Võti
Tolmuimemisotsik; 35 mm
Kandekohver

Ligi 80 aastat on DEWALT kogunud tuntust oma disaini, tehnika ja rasketööstusmasinatega. 1923. aastal Raymond De Walt-i poolt leiutatud esimene kettaga saag on aastakümneid hoidnud kõrgeid standardeid ketassaagide kvaliteedile ja kestvusele. Sellest sai nende pikaajalise reputatsiooni alus professionaalsete oskustööliste seas: tugev, võimas, täpne, vastupidav ja usaldusväärne.
 
Täna on kõik need omadused pikale pikale kogemustepagasile ja modernse masinaehitusele nähtaval igas DeWalt-i tööriistas ja tarvikus. DeWalt on number üks kaubamärk professionaalsete tööriistade alal Põhja - Ameerikas ja viimase viie aasta jooksul kõige kiiremini kasvav tööriista bränd maailmas. 
 
DeWalt tööriistadel on 2-aasta pikkune garantii. Tööriista registreerimisel internetis lisandub garantiile veel 1 aasta (kokku 3 aastat garantiid). Garantii kohta lisateabe saamiseks klõpsake seda linki.