Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Lõikepea Oregon Jet-Fit 4 tamiili

Tootekood64095

75,00 € Sh. KM
Kogus:
  • 2 toodet on laos. Kui vormistate tellimuse hiljemalt kell 12:00, toimetatakse Teie tellimus Teieni 1 - 5 tööpäeva jooksul, sõltuvalt valitud tarneviisist. Juhime Teie tähelepanu ka sellele, et tarnet teostavate ettevõttete koormus on hetkel suurenenud, mistõttu võivad tellimuste tarnes tekkida viivitusi. Täname Teid mõistva suhtumise eest!

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Oregon
Kogukaal koos pakendiga 0,75 kg
4 traati Jah

Lõikepea Oregon Jet-Fit sobib kõikidele võsalõikuritele alates 40 cm3 töömahuga (või 1,7 kW võimsusega). Kasutatakse koos Oregon Techni-Blade lõiketamiilidega. Lõikepea kinnitub nagu standartne 3- või 4-hambaline lõiketera. Lõikepea on ideaalne nõgeste, takjate ja muude puitunud varretega umbrohtude niitmiseks. Lõikepea on turvaline võrreldes 3- või 4-hambalistest terasest lõiketeradega – Techni-Blade lõiketamiil ei muuda suunda, kui põrkate vastu kanalisatsiooni kaevu, kive või mõne muu kõvema materjali vastu, mis võib rohus märkamatuks jääda. Tamiil on vastupidav, teravate tugevdatud hammastega, tagab parema nähtavuse ning turvalisust lisab toonitud väliskest.

"Blount International Inc." on ülemaailmselt tuntud saekettide, sae juhtplaatide, ketirataste, muruniidukite terade jt metsanduses, põllumajanduses ja aianduses kasutatavate tarvikute tootja.

"Blount International Inc." on turuliider saekettide ja juhtplaatide tootmisel. Need tooted on leitavad brändinimede OREGON, Carlton ja  KOX alt.

Ettevõttel on tehased USAs, Kanadas, Brasiilias ja Hiinas. "Blount International Inc." müüb oma tooteid rohkem kui 110 riigis üle maailma.

Pakume kogu OREGONi tootevalikut, kuhu kuuluvad nt saeketid, juhtplaadid, keti teritusvahendid, muruniiduki terad jt aianduses ja metsanduses kasutatavad tarvikud. Puidulõikamisel kasutatavad OREGON tooted on kõrge kvaliteedi ja jõudluse sünonüümiks.

Mõned faktid ajaloost:

  • Kõik sai alguse 1947. aastal, kui Joe Cox asutas Portlandis, Oregonis ettevõtte nimega "Oregon Saw Chain Company".
  • 1957. aastal sai ettevõtte uueks nimeks "Omark Industries".
  • 1985. aastal omandas ettevõtte "Blount Inc.", mis vahepeal oli ehitusfirma.
  • 1993. aastal  lahkus "Blount Inc." ehitusvaldkonnast, võttis uueks nimeks "Blount International Inc." ja keskendus ainult tootmisele.
  • 1997. aastal ostis "Blount International Inc." ettevõtte "Frederick Manufacturing Corp", mis oli tuntud ja hinnatud muruniidukite terade jt aiandustarvikute tootja.