Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Võti Teng Tools 6005; 15 mm

Tootekood91242

6,45 € Sh. KM
Kogus:
  • >3 toodet on laos. Kui vormistate tellimuse hiljemalt kell 12:00, toimetatakse Teie tellimus Teieni 1 - 5 tööpäeva jooksul, sõltuvalt valitud tarneviisist. Juhime Teie tähelepanu ka sellele, et tarnet teostavate ettevõttete koormus on hetkel suurenenud, mistõttu võivad tellimuste tarnes tekkida viivitusi. Täname Teid mõistva suhtumise eest!

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja TengTools
Tüüp Kombineeritud võti
Kaal 0.1 kg
Pikkus 190 mm
Nut / bolt size 15 mm

See Rootsi kaubamärk pakub väga laias valikus professionaalseid käsitööriistu mehaanikutele ja käsitöömeistritele, kes töötavad erinevates tööstussektorites, autoremonditöökodades, ehitusobjektidel ja mujalgi.

Tengtoolsomab kõrget ülemaailmset reputatsiooni suurte tööstusettevõtete, autotootjate, kuulsate rallitiimide ja ka oma garaažis töötavate entusiastide seas.

Tengtoolspeab oluliseks selgust ja korda töökohal. Kui on soov olla oma töös efektiivne, tuleb iga tööriist hoida oma kohal. Nii on võimalik hõlpsasti leida vajaminev tööriist ja vähendada tööle kuluvat aega. Mõned arvavad, et selline organiseeritus töökohal pole oluline, kuid Tengtools usub, et see on hädavajalik! Ühine Tengtools’ga ja Hoia Korda!

Tengtoolspakub üle 3000 toote, nende hulgas käsitööriistad ja lahendused ladustamiseks, mis aitavad ettevõtetel ja meistritel optimeerida oma tööd. Tootevalikus on välja toodud:

-          Erinevad ladustamise süsteemid, tööriistakärud, -kastid ja-kohvrid;

-          Lai valik tööriistakomplekte;

-          Eraldiseisvad tööriistad, mis on paigutatud komplektidesse.

Alustuseks – Soeta tööriistakomplekt ja asu tööle.

Hiljem – asenda katkine või kadunud tööriist/tarvik või suurenda oma kollektsiooni.

Koostöö Tengtools’ga on kui lõputu muinaslugu, sest ülisuur tootevalik võimaldab ikka ja jälle avastada uusi ja kasulikke tööriistu.