Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Kõrgsurvepesur Karcher K 4 Premium Full Control

Tootekood203767


Tootja Kärcher
Kaal 12 kg
Kogukaal koos pakendiga 15,42 kg
Pakendi mõõtmed 411x305x584 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Asjaarmastajatele
Mootori tüüp Elektri
Sisendvõimsus 1800 W
Maksimaalne rõhk 130 bar
Maksimaalne voolu määr 420 l/h
Max. vee temperatuur 40°C
Võimalus pumbata vett Jah
Vesijahutusega mootor Jah
Voolikuühenduse adapter 19,05 mm
Komplektis on Kõrgsurve voolikurull, Pöörlev otsik, Teleskoop-käepide
survepesuri pihustustoru +
Komplektis püstol +
Komplektis kõrgsurve voolik 6 m
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Kõrgsurvepesur Kärcher K 4 Premium Full Control on vooliku trumliga ning sobib keskmise määrduvusega pindade kiireks puhastamiseks. Keskmine puhastatava ala suurus on 30 m²/h. Full Control seade võimaldab valida õige surve igale pestavale pinnale. Rõhu taset kontrollitakse pihustiotsikuga. Pihustipüstolil asetsev LED ekraan tagab maksimaalse kontrolli. Survetugevuse vahetamine koos pesuvahendiga on võimalik ilma surveotsikut vahetamata. Pihustipüstoli saab kinnitada korpuse külge, mis teeb ta kergesti kättesaadavaks ning kompaktsemaks. Reguleeritav teleskoopkäepide lihtsustab transportimist ning paigutamist. Mugav Plug’n’Clean süsteem võimaldab kiirelt vahetada pesuainet ning visuaalselt jälgida pesuaine täidetuse taset. Seadme raskuskese tagab stabiilsuse. Pesuri korpuse alus on stabiilne ning seda on võimalik kasutada teise käepidemena, mis võimaldab seadet tõsta riiulile või autosse.

Komplektis:
• Survepesuri pihustustoru
• Pehme kott
• Teleskoopkäepide
• Kõrgsurvevoolik
• Pöörlev otsak
• Pesuri püstol

Juriidilistele isikutele garantii 12 kuud, eraisikutele garantii 24 kuud.

Kärcher on üks maailma suurimaid puhastus- ja pesemisseadmete tootjaid, mis on tuntud nii kodumajapidamiste kui ka professionaalide hulgas. Kärcher toodab erinevaid seadmeid ning tarvikuid nii puhastus kui ka pesemistöödeks.

Kärcheri tootevalikusse kuuluvad kõrgsurvepesurid, tolmuimejad, põrandapuhastusseadmed, aurupesurid, veepumbad, samuti lai valik puhastusvahendeid ja lisatarvikuid.

Huvipakkuvad tooted on kergesti leitavad kasutades alamkategooria filtrit, mis sordib tooted vastavalt eesmärgi ja tüübi järgi. Kui otsite oma Kärcher seadmele lisatarvikud, siis sisestage oma seadme mudel „Sobib seadmele“ väljale, mis filtreerib välja kõik otsitavale seadmele sobivad lisatarvikud.

Kärcheri teenindus ja garantii

Home & Garden toodetele annab Kärcher eraklientidele kaheaastase garantii, äriklientidele üheaastase garantii. Kärcheril on suur hulk hoolduskeskuseid üle terve maailma, mis tagab Kärcheri seadmete professionaalse paranduse. Kui tekib probleeme soetatud Kärcheri seadmega, võtke meiega ühendust ning me aitame Teil leida sobivaima ja kiirema lahenduse.