Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Kõrgrõhuvoolik Karcher; 15 m

Tootekood89285


Tootja Kärcher
Kogukaal koos pakendiga 2,525 kg
Vooliku pikkus 15 m
Maksimaalne rõhk 250 bar
Ühenduse tüüp AVS
Läbimõõt 12 mm
Sisemise vooliku diameeter 6 mm
Max. vee temperatuur 155°C
Voolikut on võimalik kasutada Asendamiseks
Sobib seadmele Karcher HD 5/12 CX, Karcher HD 5/14 CX, Karcher HD 5/15 CX Plus, Karcher HD 5/15 CX Plus + FR Classic, Karcher HD 6/13 CX Plus, Karcher HD 6/15 CX Plus, Karcher HD 6/16-4 MX Plus, Karcher HD 7/18 CX Plus - 400 V, Karcher HDS 5/11 UX, Karcher HDS 5/13 UX, Karcher HDS 5/15 UX, Karcher Xpert HD 7125 X, Karcher Xpert HD 7140 X, Karcher Xpert HD 7170 X
Tähtis märkus Tellides täpsustage kommentaari lahtrisse seadme mudeli- ja tootjakood, mille tarbeks te tellitavat toodet kasutada soovite

Kärcher on üks maailma suurimaid puhastus- ja pesemisseadmete tootjaid, mis on tuntud nii kodumajapidamiste kui ka professionaalide hulgas. Kärcher toodab erinevaid seadmeid ning tarvikuid nii puhastus kui ka pesemistöödeks.

Kärcheri tootevalikusse kuuluvad kõrgsurvepesurid, tolmuimejad, põrandapuhastusseadmed, aurupesurid, veepumbad, samuti lai valik puhastusvahendeid ja lisatarvikuid.

Tests have shown that with Kärcher steam cleaners, it is possible to remove up to 99.999% of enveloped viruses such as coronavirus or influenza (excluding the Hepatitis-B virus) and 99.99% of all common household bacteria on common smooth household hard surfaces.

Huvipakkuvad tooted on kergesti leitavad kasutades alamkategooria filtrit, mis sordib tooted vastavalt eesmärgi ja tüübi järgi. Kui otsite oma Kärcher seadmele lisatarvikud, siis sisestage oma seadme mudel „Sobib seadmele“ väljale, mis filtreerib välja kõik otsitavale seadmele sobivad lisatarvikud.

Kärcheri teenindus ja garantii

Home & Garden toodetele annab Kärcher eraklientidele kaheaastase garantii, äriklientidele üheaastase garantii. Kärcheril on suur hulk hoolduskeskuseid üle terve maailma, mis tagab Kärcheri seadmete professionaalse paranduse. Kui tekib probleeme soetatud Kärcheri seadmega, võtke meiega ühendust ning me aitame Teil leida sobivaima ja kiirema lahenduse.