Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Elektriline aeraator Makita UV3200

Tootekood73105


Usaldage kõik tööriista garantii registreerimisega seotud mured meile! Lisateavet leiate siit.

Tootja Makita
Kaal 12 kg
Kogukaal koos pakendiga 14 kg
Tööriista mõõtmed 610x540x320 mm
Mootori tüüp Elektri
Sisendvõimsus 1300 W
Kiirus koormuseta 3000 min-1
Lõikekõrgus -10 mm, +10 mm
Lõikekõrguse tasemed 5
Keskne lõikekõrguse reguleerimine Jah
Lõikelaius 320 mm
Koguri maht 30 l
Esirehvi suurus 120 mm
Tagarehvi suurus 180 mm
Pehme kogumiskott Jah
Sobib vana muru ja sambla korjamiseks Jah
Sobib sügavama mulla õhutamiseks Jah
Kasutamiseks on vaja toitejuhet (ei sisaldu komplektis) Jah
Komplektis - Trummel metallteradega Jah
Trumm metalltraatidega tellitakse eraldi Jah
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Elektriline aeraator Makita UV3200 on võimsa mootriga ning töötab vaikselt. Ideaalne tööriist väikeste ja keskmise suurusega muruplatside õhutamiseks või sirgeks kammimiseks. Seadet on lihtne hoiustada ja transportida tänu mugavale kummist kokkupandavale käepidemele.  Kõrguse reguleerimine ühest hoovast, mis muudab seadme kasutamise mugavaks ja lihtsaks. Lihtsa manööverduse tagab ergonoomiline käepide.

Tähelepanu! Seadme kasutamiseks on vaja toitejuhet, mis ei sisaldu komplektis.

Juriidilistele isikutele garantii 12 kuud, eraisikutele garantii 24 kuud.

Makita tootevalikusse kuuluvad kesk- ja kõrgklassi aku- ja elektritööriistad, mis on mõeldud professionaalseks kasutamiseks. See Jaapani firma asutati 1915. aastal ja selle tootevalikus on tänaseks umbes 2000 erinevat toodet millele lisanduvad sobivad tarvikud.

Maktec - on Makita tütarettevõtte mis asutati 2002 aastal. See kaubamärk on mõeldud spetsiaalselt Aasia turu jaoks ja nagu ka Makita on Maktec mõeldud nii koduseks kui professionaalseks kasutamiseks. Maktec kvaliteet ei jää alla Makita omale, kuigi see on odavam.

Makita peakontor asub Jaapani keskosas, mis ei tähenda, et kõik tööriistad seal valmistatakse – firmal on tehased USA-s, Hiinas, Inglismaal, Rumeenias ja Brasiilias. Nii suur kett annab aluse kõrgete standardite loomiseks ja hoidmiseks.
 
Makita tähestik - kasulik informatsioon, et mõista mida tähed tööriistade juures tähendavad.
3 = 3 akut
D = Aku 2,6Ah Li-ioon
E = 2 akut
F = Aku 3,0Ah Li-ioon
H = Aku 1,3Ah Li-ioon
J = Makpac
L = Laser
M = Aku 4,0Ah Li-ioon
R = Laadija DC18RA või DC18RC, laadimise aeg 15/22 min (1,3Ah/3,0Ah)
S = Aku 1.0 Ah Li-ioon
T = Kiire vahetusega trelli padrun
V = DX02 Tolmu väljutus süsteem
Y = Aku 1,5Ah Li-ioon
Z = Ilma aku ja laadijata!
 
Soovitame:
 Elektriliste tööriistade kasutamise juures tuleb hinnata vibratsiooni mõju tervisele. 20. sajandist alates on täheldatud, et tihe lööktrelli kasutamine põhjustab vereringe probleeme kätes ja sõrmedes. Makita nägi palju vaeva, et luua tööriistu, mille vibratsiooni tase oleks võimalikult väike, selle tulemusel töötati välja AVT tehnoloogia.
 
Makita paistab eriti silma oma juhtmevabade tööriistade poolest. Nad on loonud eraldi akude laadimise süsteemi Li-ion akude jaoks. Need akud hoiavad laadijaga digitaalset sidet, mille tulemusel toimub optimaalne laadimine. Makita laadija on nii loodud,et see identifitseerib aku oleku ja selle põhjal valib kõige sobivama laadimise korra. See jaapani tootja on loonud uue tehnoloogia patareid, mis erinevad konkurentidest lühikese laadimisaja poolest – laadimiseks kulub kõigest 22 minutit. See tähendab, et sa saad oma akusid kasutada vaheldumisi, ilma et peaksid nende laadimiseks aega kulutama.
 
Makita pürgib innovatsiooni poole. See oli esimene firma maailmas, kes tootis juhtmevaba puuri (1969). Esimene NiCd akudega puur toodeti 1978. aastal. 1981 aastal toodeti esimene suruõhul töötav naelapüstol. Kuuekümnendatel, kui turgu üllatasid uuendused nagu harjadeta mootorid, oli Makita esimene kes seda tehnoloogiat ka tööriistade juures kasutama hakkas. Harjadeta tööriistad on efektiivsemad kui analoogilised mudelid harjadega, sest rohkem energiat suunatakse ülesande täitmise jaoks , mis omakorda tähendab, et need kestavad kauem.
 
Makitat võrreldakse Boschi sinise tooteliiniga. Kuigi Boschil on suurem ulatus, üritab Makita võistelda mitte muudatuste kvantiteedi vaid ühe tööriista mitmeotstarbelise kasutusvõimalusega. Makita on eriti tugev järgnevates kategooriates:
Makita müüb osa oma toodetest odavama hinnaga maha, sest neil puuduvad akud ja akulaadijad. Sellised tooted on märgitud tähega „Z“. Ühe tootja poolt loodud sama pingega akusid saab kasutada erinevate tööriistade juures. See omakorda tähendab, et sul on võimalus hoida kokku akude pealt samas kui omad mitut tööriista. See on eriti mugav nende jaoks kes ei plaani mitut tööriista korraga kasutada.
 
Kuigi makita tooted ei ole odavad, eristavad nad ennast optimaalse kvaliteedi ja hinna suhte poolest. Nende hinnad tulenevad toote funktsioonidest ja võimekusest.