Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Ekstsentriklihvmasin Metabo SXE 425 Turbo Tec

Tootekood22554

186,77 € Sh. KM
Kogus:

Metabo pakub 36-kuulist garantiid oma tööriistadele, akudele ning laadijatele, kui registreerite tööriista www.metabo-service.com 4 nädala jooksul peale tööriista soetamist.

 Tasuta tarne alates 50 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Metabo
Kaal 2.3 kg
Kogukaal koos pakendiga 3,119 kg
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Elektri
Sisendvõimsus 320 W
Kiirus koormuseta 4200-11000 min-1
Maksimaalne kiirus 11000 /min
Reguleeritav kiirus võimaldab töötada erinevate materjalidega Jah
Lihvimisketta läbimõõt 125 mm
Lihvpadja vibratsiooni amplituud 5,0 mm
Võimalik ühendada tolmuimejaga Jah
Kaabli pikkus 2,5 m
Teatud kogus vibratsiooni neutraliseeritakse kasutusel 3.5 m/s²
Sujuvkäivitus Jah
Vastupidav Tolm
Alumiiniumist redaktori korpus Jah
Lihvimisketas kinnitatakse takjalisele pinnale Jah
Komplektis on Plastist käepide, äravõetav filter, Kuuskantvõti, Tolmuimeja adapter, Tolmukott, Vibratsiooni summutav kummist käepide
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Toode on pakendatud kartongpakendisse
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Tähtis märkus Me soovitame teil saada täiendavat lihvimismaterjali.

Eksentriklihvmasin Metabo SXE 425 Turbo Tec on Turbo Boost süsteemiga – maksimaliseerides lihvimise võimsust. „Duo“, tagab suure jõudlusega lihvimise ja puhta poleerimise. INTEC süsteem – automaatne mitmekordne filtri puhastamine. Kummiga kaetud käepide mugavaks kasutamiseks. Seade sobib puidu, plasti, lehtmetalli töötlemiseks. Lihvimisvõimsuse regulaator annab võimaluse lihvimisel tekkivaid kriimustusi vähendada. Eemaldatav täiendav käepide. Laagrid on tolmu eest kaitstud. Tolmu kott. „Variospeed“ elektroonika reguleerib lihvimiskiirust ja tagab õrna stardimomendi. Pöörlev ja eksentriline lihvimine tagab parima tulemuse. Ühendatav tolmueemaldussüsteem. 

Metabo tööriistad on tagatud üheaastase tootjapoolse garantiiga. Registreerides tööriista www.metabo-service.com 4 nädala jooksul peale tööriista soetamist, saate kolmeaastase garantii.

Metabo tähendab kõrgetasemelisi Saksa elektritööriistu ja -seadmeid. Ettevõte Metabo on tegelenud tööriistade tootmisega alates selle asutamisest 1924. aastal. Isegi ettevõtte nimi on otseselt selle tegevusega seotud (Metallbohrdreher). Tootmine on koondunud kahte piirkonda: Nürtingen (Saksamaa) ja Shanghai (Hiina).

Metabol on täielik õigus tunda uhkust esimese nurklihvija (loodi 1950. a), esimese kiirkinnitamise trellipadruni (loodi 1952. a), esimese haamertrelli (loodi 1957. a) ja muude tehnoloogiliste innovatsioonide üle.

1999. aastal ostis Metabo Saksa ettevõtte Elektra Beckum. Ettevõte toodab puidutöötlemisseadmeid, kompressoreid, keevitusseadmeid ning aiale ja kodule mõeldud süsteeme. Alates 2006. aastast on paljusid Elektra Beckumi seadmeid müüdud Metabo kaubamärgiga.

Soovitame
Metabo pakub 36-kuulist garantiid oma tööriistadele, akudele ning laadijatele, kui registreerite tööriista www.metabo-service.com 4 nädala jooksul peale tööriista soetamist.