Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Lahuse jääkide eemaldamise puurid Dremel 570, 3,2 mm; 1 tk

Tootekood26765

22,00 € Sh. KM
Kogus:

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Dremel
Kogukaal koos pakendiga 0,01 kg
Kasutatav läbimõõt 3,2 mm

Krohvieemaldamisotsak Dremel 570 on ideaalne seinte ja põranda mördi või krohvi eemaldamiseks, purunenud plaatide asendamiseks. Kasuta koos Dermel vuugi puhastuskomplektiga Appendix 568. Saba läbimõõt – 3,2 mm. Tarviku läbimõõt – 3,2 mm. Kogus – 1 otsak.

Dremeli ettevõtte asutas Albert J. Dremel 1932. aastal Wisconsini osariigis USA-s.1993. aastal ostis ettevõtte Robert Bosch GmbH.
Dremeli pöörlevate tööriistade olemus avaldub erinevates 3000–37000 pööret minutis hõlmavates kiirustes. Dremel on äärmiselt mitmekülgne tööriist, mis võimaldab südamikus erinevaid tööriistu vahetades puurimist, ihumist, teritamist, lõikamist, puhastamist, poleerimist, lihvimist, freesimist ja graveerimist.Saadaval on nii akutoitega kui ka juhtmega mudelid. Nende tööriistadega saab kasutada sadu erinevaid Dremeli tarvikuid.
Dremel pakub ka mittepöörlevaid tööriistu: liimipüstoleid, lintsaage, kettsaage, jootekolbe. Kõik need on mõeldud täpse töö tegemiseks.

 

Soovitame:
DREMEL-i toodetel on 24-kuune garantii, ent nende professionaalsel kasutamisel kehtib 12-kuune garantii. Tööriistarikke korral tooge see koos ostudokumentidega lähimasse DREMEL tööriistade kauplusesse või võtke ühendust klienditeenindusega.