Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad
Hea hind

Aku Makita BL4040; 40 V; 4,0 Ah; Li-ion

Tootekood115425

154,00 € Sh. KM
Kogus:
  • >3 toodet on laos. Kojuveo tarneaeg on kuvatud Tallinna piires, mujale on tarneaeg 1 tööpäeva jagu pikem


 Tasuta tarne alates 50 € ostust.
 Tasuta tagastamine.
 Maksa kohe või kättesaades.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Makita
Kaal 1 kg
Kogukaal koos pakendiga 1.09 kg
Tööriista mõõtmed 133 x 82 x 71 mm
Kogus pakendis 1 tk
Akukeemia Li-Ion (Liitiumioonaku)
Aku pinge 40 V
Aku maht 4,0 Ah
Aku maht ja suurus 1x4,0 Ah
Mahtuvusnäidiku indikaator Jah
Laadimise kestus 45 min
Kaitstud ülekoormuse eest Jah
Sobib seadmele Makita DF001, Makita DF001G, Makita GA004GZ, Makita GA005, Makita GA023, Makita GA028GZ, Makita GA037G, Makita GA038G, Makita HP001, Makita HP001G, Makita JR001G, Makita TW001G, Makita TW002G, Makita TW003G, Makita TW007G, Makita TW008G, Makita UC003G, Makita UC004G, Makita UC010G, Makita UC011G, Makita UC014G, Makita UC015G, Makita UH004G, Makita UH006G, Makita UH007G, Makita UR101C
Akutööriistade tehnoloogia Makita XGT® (40Vmax)

Makita 40V Li-ioonaku koos 4,0 Ah mahutavusega

Makita esitleb võimsat ja usaldusväärset 40V liitiumioonakut, mida saab kasutada erinevate akutoitel tööriistadega. Selle 4,0 Ah mahutavusega aku tagab pika tööaja ühe laadimisega, pakkudes teile vabadust töötada katkematult.

  • Omadused:
  • Mahutavus ja Pinge: 4,0 Ah mahutavus ja 40 V pinge tagavad piisava võimsuse teie tööriistadele tõhusaks tööks.
  • Laadimisastme Indikaator: Sisseehitatud laadimisastme indikaator aitab jälgida aku laadimistaseme ja annab teile selguse ja planeerimisvõimalused.
  • Täislaadimise Aeg: Kiire täislaadimise aeg - vaid 45 minutit, võimaldades teil kiiresti naasta töö juurde.
  • Ülelaadimiskaitse: Integreeritud ülelaadimiskaitse aitab säilitada aku vastupidavust ja jõudlust.
  • Sobivus Tööriistadega: Sobib erinevatele Makita XGT® (40Vmax) tööriistadele, pakkudes laia ühilduvust ja paindlikkust tööks.

See Makita aku on suurepärane valik neile, kes hindavad võimsust, usaldusväärsust ja pikaajalist aku kasutusiga. Tagage oma tööriistade tõhusus ja jõudlus Makita 40V Li-ioonakuga.

Makita tootevalikusse kuuluvad kesk- ja kõrgklassi aku- ja elektritööriistad, mis on mõeldud professionaalseks kasutamiseks. See Jaapani firma asutati 1915. aastal ja selle tootevalikus on tänaseks umbes 2000 erinevat toodet millele lisanduvad sobivad tarvikud.

Maktec - on Makita tütarettevõtte mis asutati 2002 aastal. See kaubamärk on mõeldud spetsiaalselt Aasia turu jaoks ja nagu ka Makita on Maktec mõeldud nii koduseks kui professionaalseks kasutamiseks. Maktec kvaliteet ei jää alla Makita omale, kuigi see on odavam.

Makita peakontor asub Jaapani keskosas, mis ei tähenda, et kõik tööriistad seal valmistatakse – firmal on tehased USA-s, Hiinas, Inglismaal, Rumeenias ja Brasiilias. Nii suur kett annab aluse kõrgete standardite loomiseks ja hoidmiseks.
 
Makita tähestik - kasulik informatsioon, et mõista mida tähed tööriistade juures tähendavad.
 
J = Makpac
T = Aku 5,0Ah Li-Ion
M = Aku 4,0Ah Li-Ion
F = Aku 3,0Ah Li-Ion
A = Aku 2,0Ah Li-Ion
Y = Aku 1,5Ah Li-Ion
H = Aku 1,3Ah Li-Ion
E = 2 akut
3 = 3 akut
ZIlma aku ja laadijata!
R = Laadija DC18RA,DC18RC; laadimise aeg 15/22 min (1,3Ah/3,0Ah)
S = Laadija DC18SD, laadimise aeg 30/60 min (1,3Ah/3,0Ah)
V = DX01/02/03/04 Tolmu väljutus süsteem
 
Soovitame:
Elektriliste tööriistade kasutamise juures tuleb hinnata vibratsiooni mõju tervisele. 20. sajandist alates on täheldatud, et tihe lööktrelli kasutamine põhjustab vereringe probleeme kätes ja sõrmedes. Makita nägi palju vaeva, et luua tööriistu, mille vibratsiooni tase oleks võimalikult väike, selle tulemusel töötati välja AVT tehnoloogia.
 
Makita paistab eriti silma oma juhtmevabade tööriistade poolest. Nad on loonud eraldi akude laadimise süsteemi Li-ion akude jaoks. Need akud hoiavad laadijaga digitaalset sidet, mille tulemusel toimub optimaalne laadimine. Makita laadija on nii loodud,et see identifitseerib aku oleku ja selle põhjal valib kõige sobivama laadimise korra. See jaapani tootja on loonud uue tehnoloogia patareid, mis erinevad konkurentidest lühikese laadimisaja poolest – laadimiseks kulub kõigest 22 minutit. See tähendab, et sa saad oma akusid kasutada vaheldumisi, ilma et peaksid nende laadimiseks aega kulutama.
 
Makita pürgib innovatsiooni poole. See oli esimene firma maailmas, kes tootis juhtmevaba puuri (1969). Esimene NiCd akudega puur toodeti 1978. aastal. 1981 aastal toodeti esimene suruõhul töötav naelapüstol. Kuuekümnendatel, kui turgu üllatasid uuendused nagu harjadeta mootorid, oli Makita esimene kes seda tehnoloogiat ka tööriistade juures kasutama hakkas. Harjadeta tööriistad on efektiivsemad kui analoogilised mudelid harjadega, sest rohkem energiat suunatakse ülesande täitmise jaoks , mis omakorda tähendab, et need kestavad kauem.
 
Makitat võrreldakse Boschi sinise tooteliiniga. Kuigi Boschil on suurem ulatus, üritab Makita võistelda mitte muudatuste kvantiteedi vaid ühe tööriista mitmeotstarbelise kasutusvõimalusega. Makita on eriti tugev järgnevates kategooriates:
Makita müüb osa oma toodetest odavama hinnaga maha, sest neil puuduvad akud ja akulaadijad. Sellised tooted on märgitud tähega „Z“. Ühe tootja poolt loodud sama pingega akusid saab kasutada erinevate tööriistade juures. See omakorda tähendab, et sul on võimalus hoida kokku akude pealt samas kui omad mitut tööriista. See on eriti mugav nende jaoks kes ei plaani mitut tööriista korraga kasutada.
 
Kuigi makita tooted ei ole odavad, eristavad nad ennast optimaalse kvaliteedi ja hinna suhte poolest. Nende hinnad tulenevad toote funktsioonidest ja võimekusest.