Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Aiapump Karcher BP 1

Tootekood210374


Tootja Kärcher
Kaal 4.6 kg
Kogukaal koos pakendiga 9 kg
Max. tõstekõrgus 11 m
Max. imikõrgus 7 m
Max. vee temperatuur 35 °C
Maksimaalne voolu määr 3800 l/h
Kaabli pikkus 10 m
Pakendi mõõtmed 135x170x520 mm
Sisendvõimsus 400 W
Mootori tüüp Elektri
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Kärcher on üks maailma suurimaid puhastus- ja pesemisseadmete tootjaid, mis on tuntud nii kodumajapidamiste kui ka professionaalide hulgas. Kärcher toodab erinevaid seadmeid ning tarvikuid nii puhastus kui ka pesemistöödeks.

Kärcheri tootevalikusse kuuluvad kõrgsurvepesurid, tolmuimejad, põrandapuhastusseadmed, aurupesurid, veepumbad, samuti lai valik puhastusvahendeid ja lisatarvikuid.

Huvipakkuvad tooted on kergesti leitavad kasutades alamkategooria filtrit, mis sordib tooted vastavalt eesmärgi ja tüübi järgi. Kui otsite oma Kärcher seadmele lisatarvikud, siis sisestage oma seadme mudel „Sobib seadmele“ väljale, mis filtreerib välja kõik otsitavale seadmele sobivad lisatarvikud.

Kärcheri teenindus ja garantii

Home & Garden toodetele annab Kärcher eraklientidele kaheaastase garantii, äriklientidele üheaastase garantii. Kärcheril on suur hulk hoolduskeskuseid üle terve maailma, mis tagab Kärcheri seadmete professionaalse paranduse. Kui tekib probleeme soetatud Kärcheri seadmega, võtke meiega ühendust ning me aitame Teil leida sobivaima ja kiirema lahenduse.