Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Trell-kruvikeeraja Milwaukee M12 BD-0; 12 V (ilma aku ja laadijata)

Tootekood111575


Tootja Milwaukee
Kaal 0.8 kg
Kogukaal koos pakendiga 1,1 kg
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Akutoitega
Kas komplekt sisaldab akut Ei
Akukeemia Li-Ion (Liitiumioonaku)
Aku pinge 12 V
Kiirus koormuseta 0 - 400/0 - 1500 min-1
Maksimaalne kiirus 1500 /min
Maksimaalne jõumoment 30 Nm
Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt puidu puurimiseks 22 mm
Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt terase puurimiseks 10 mm
Käikude arv 2 käiku
Müüritise puurimiseks (löökfunktsiooniga) Jah
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Toode on pakendatud kartongpakendisse
Sisseehitatud LED-valgustus Jah
Kaitstud ülekoormuse eest Jah
Mahtuvusnäidiku indikaator Jah

Milwaukee on globaalsel elektritööriistade turul tuntud nii professionaalsete elektriliste käsitööriistade kui ka lisatarvikute tootjana.

Ettevõtte tegutsemise algusest 1924 aastal, on Milwaukee professionaalidele pakkunud innovatiiliseid, jõuliseid ja äärmiselt efektiivseid tööriistu. Pidevad uuendused ja kohandumised klientide spetsiifiliste vajadustega aitavad tootjal haarata juhtpositsiooni liitium-ioon tehnoloogiaga tööriistade ja akude valdkonnas. Süsteemid M12™, M18™ ja M28™ on tarbijate seas laialt tuntud. Peale selle pakub Milwaukee oma klientidele ka aega säästvaid lisatarvikuid ning innovatiivilisi käsitööriistu. Milwaukee peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele stabiilseid ning kaasaegseid lahendusi, mis on kohandatud tööstuse mitmekesistamiseks. Pakkudes sellega kõrget tootlikkust ja jõudlust.

Selleks, et tagada oma klientidele kõrgeim kvaliteet, pöörab Milwaukee erilist tähelepanu koostööle professionaalidega üle maailma. Tootja analüüsib pidevalt töökohtade muutuvaid nõudmisi ning otsib parimaid võimalikke lahendusi, mis võimaldaksid kasutajatel töötada kiiremalt, mugavamalt ja targemalt.

Milwaukee teab oma kogemusest, et isegi väikseim detail on professionaalidele äärmiselt oluline. Selline eksklusiivne keskendumine kasutajale ei võimalda mitte ainult lahendada suuri väljakutseid reaalses töökohas, vaid kindlustab ka kõikide tooteliinide järjepideva uuendamise.