Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Trell-kruvikeeraja Bosch GSR 18-2-Li Plus; 18 V; 2x2,0 Ah aku + 63 tarvikut

Tootekood203328


Tootja Bosch
Kaal 1.49 kg
Kogukaal koos pakendiga 6,024 kg
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Pakendi mõõtmed 440x360x155 mm
Tööriista mõõtmed 230x191 mm
Mootori tüüp Akutoitega
Akukeemia Li-Ion (Liitiumioonaku)
Aku pinge 18 V
Aku maht 2,0 Ah
Aku maht ja suurus 2x2,0 Ah
Laadimise kestus 65 min
Kiirus koormuseta 0-500/0-1900 min-1
Maksimaalne kiirus 1900 /min
Maksimaalne jõumoment 63 Nm
Pöördemomendi astmete arv 21
Puuripadruni läbimõõt 1,5-13 mm
Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt puidu puurimiseks 38 mm
Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt terase puurimiseks 13 mm
Käikude arv 2 käiku
Standard poldi Ø 8 mm
ECP (elektrooniline elemendikaitse) Jah
Komplektis on Lisatarvikud
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Jah, L-Boxx
Kaasas laadija Jah
Tähtis märkus Aku saavutab oma täieliku mahtuvuse peale 3-4 laadimist
Sisseehitatud LED-valgustus Jah
Kaitstud ülekoormuse eest Jah
Mahtuvusnäidiku indikaator Jah

Akutrell-kruvikeeraja Bosch GSR 18-2-Li Plus on kompaktne ja võimas tööriist professionaalidele rasketes tingimustes kasutamiseks. Maksimaalse jõumomendiga 63 Nm on võimalik puurida auke nii puitu (38 mm) kui ka terasesse (13 mm). Tööriistal on kaks käiku ning tagurpidine funktsioon. Kiirust on võimalik kontrollida vajutades päästiku nuppu. Maksimaalne padruni läbimõõt on 13 mm. Kaks kiirlaetavat 2,0 Ah mahutuvusega akut tagavad pideva töö. Aku on täielikult laetud umbes 65 minutiga. Mugav ning ergonoomiline käepide “softgrip” kattega. Sisseehitatud LED valgusti. Tööriist on varustatud elektroonilise akuelementide kaitsega (ECP – Bosch Electronic Cell Protection) ning elektroonilise mootorikaitsega (EMP – Bosch Electronic Motor Protection). Elektrooniline mootorikaitse lülitab seadme välja, kui motor või aku on ülekuumenemas, ülekoormatud või äkilise seiskumise puhul. Samuti tööriist seiskub, kui aku on peaaegu täielikult tühjenenud. See tagab, et seadme kasutaja saab keskenduda tööle ning tööriist kaitseb ennast ise.

Komplektis:
2 x 18 V; 2,0 Ah Li-Ion aku
• Kiirlaadija
• 7-osaline puidupuuride komplekt
• 7-osaline metallipuuride komplekt
• 24-osaline kruviotsikute komplekt
• 25-osaline kruviotsikute komplekt
Kandekohver L-Boxx

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.