Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Trell-kruvikeeraja Bosch GSR 12V-15; 12 V; 2x1,5 Ah aku + 39 tarvikut


Uus mudel asendab Bosch GSR 10,8 V mudeli

Tootekood 84797
Tootja Bosch
Kaal 0.95 kg
Kogukaal koos pakendiga 2,700 kg
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Pakendi mõõtmed 320x250x120 mm
Tööriista mõõtmed 169x178 mm
Mootori tüüp Akutoitega
Akukeemia Li-Ion (Liitiumioonaku)
Aku pinge 12 V
Aku maht 1,5 Ah
Aku maht ja suurus 2x1,5 Ah
Laadimise kestus 65 min
Kiirus koormuseta 0-350/1300 min-1
Maksimaalne kiirus 1300 /min
Maksimaalne jõumoment 30 Nm
Pöördemomendi astmete arv 20
Puuripadruni läbimõõt 1-10 mm
Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt puidu puurimiseks 19 mm
Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt terase puurimiseks 10 mm
Käikude arv 2 käiku
Standard poldi Ø 7 mm
Edasi ja tagasi pöörlemine Jah
ECP (elektrooniline elemendikaitse) +
Komplektis kruviotsakud x25
Komplektis puidust puuriotsakud Ø3-10 mm
Komplektis-metallpuur Ø2-8 mm
Komplektis on Lisatarvikud
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Jah, Pehme kott
Kaasas laadija Jah
Tähtis märkus Aku saavutab oma täieliku mahtuvuse peale 3-4 laadimist
Sisseehitatud LED-valgustus Jah
Kaitstud ülekoormuse eest Jah

Trell-kruvikeeraja Bosch GSR 12V-15 on lihtne, professionaalne ja kompaktne. 2 käiguline planetaarkäigukast 20-ne pöördemomendi positsiooniga võimaldab täpselt ja mugavalt erineva suuruse ja diameetriga kruvide keeramist. Seade võimaldab lihtsalt puurida metalli (Ø 10mm) või puitu (Ø 19mm.). Suurepärane võimsuse ja kaalu vahekord, max. pöördemomendid kuni 30 Nm, kaal - 950 grammi, et töö oleks lihtne ja mugav. Tänu aku mahule (1.5 Ah) ja kiirele laadimisajale (60 minutit) saate keerata kuni 480 kruvi ühe laadimiskorraga. Akudel puudub mäluefekt: akut võib laadida olenemata sellest kui palju energiat akus parasjagu olemas on ilma, et see akut kahjustaks. Jõudluse kadu puudub: täis aku jõudlus nii esimesele kui viimasele kruvile. 10-mm Auto-Lock võtmeta padrun tugeva kinnitusega kruvikeeraja ja puuri otsakute jaoks. Trellil on integreeritud LED valgustus - annab hea valgustatuse tööpaigal ja hoiab kokku akut.

Komplektis:
2 x 12 V; 1,5 Ah Li-Ion aku
Kruvikeeraja otsaku komplekt (102241)
Puidupuuride komlekt (Ø3-10 mm) (101942)
Metallipuuride komplekt (Ø3-8 mm)
Laadija (205699)
Pehme kandekott

Bosch tööriistadel 1-aastane tootja garantii, registreeru www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist ja saad tasuta 3-aastase garantii!

Ümbernimetamine Bosch 10,8 V süsteemilt Bosch 12 V süsteemile.

Alates 2017 jaanuarist muudetakse kõik Bosch 10,8 V seeria tööriistad, akud ja laadijad (Professional, Rohelise seeria ja aiatööriistade seeria) 12 V seeriaks.  Antud muudatus on seotud ainult aku andmete tehniliste mõõtmiste meetodiga. Aku tehnilised omadused ja fikseerimine ei muutu, seega sobivad uute märgistustega akud (12 V) ka vanema (10,8 V) seeria tööriistade ja laadijaga.

Rohkem informatsiooni antud muudatusest leiate Bosch ametlikult lehelt järgides seda linki:
https://www.bosch-professional.com/ee/et/teenus/klienditeenindus/ueleminek-pingetaehiselt-10-8 v-pingetaehisele-12 v-/faq_11.html

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.