Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Trell-kruvikeeraja Bosch GSR 10,8-2-Li; 10,8 V; 2x2,5 Ah aku + Nurklihvija Bosch GWS 10,8-76 V-EC

Tootekood220277


Tootja Bosch
Kogukaal koos pakendiga 4,015 kg
Pakendi mõõtmed 438x285x153 mm
Mootori tüüp Akutoitega
Aku pinge 10,8 V
Aku maht 2,5 Ah
Aku maht ja suurus 2x2,5 Ah
Laadimise kestus 105 min
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Trell-kruvikeeraja Bosch GSR 10,8-2-Li
Plastist kiirkinnituspadrun Jah
Puuripadruni läbimõõt 1-10 mm
Standard poldi Ø 7 mm
Komplekti kuuluvad tööriistad Nurklihvija Bosch GWS 10,8-76 V-EC
ECP (elektrooniline elemendikaitse) Jah
Kiirus koormuseta 0-350/1300 min-1
Pöördemomendi astmete arv 20
Kaasas laadija Bosch AL 1115 CV
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Jah
Sisseehitatud LED-valgustus Jah
Tähtis märkus Aku saavutab oma täieliku mahtuvuse peale 3-4 laadimist

Ümbernimetamine Bosch 10,8 V süsteemilt Bosch 12 V süsteemile.

 

Alates 2017 jaanuarist muudetakse kõik Bosch 10,8 V seeria tööriistad, akud ja laadijad (Professional, Rohelise seeria ja aiatööriistade seeria) 12 V seeriaks.  Antud muudatus on seotud ainult aku andmete tehniliste mõõtmiste meetodiga. Aku tehnilised omadused ja fikseerimine ei muutu, seega sobivad uute märgistustega akud (12 V) ka vanema (10,8 V) seeria tööriistade ja laadijaga.

Rohkem informatsiooni antud muudatusest leiate Bosch ametlikult lehelt järgides seda linki: https://www.bosch-professional.com/ee/et/teenus/klienditeenindus/ueleminek-pingetaehiselt-10-8 v-pingetaehisele-12 -/faq_11.html

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.