Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Tolmuimeja kuiv- ja märgpuhastamiseks Karcher WD 3 P

Tootekood72583


Pikendage oma Kärcheri tööriista garantiid kuni 5 aastani! Teenus kehtib ainult füüsilistele isikutele. Rohkem infot leiad siit!

Tootja Kärcher
Kaal 5.7 kg
Kogukaal koos pakendiga 7.761 kg
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Asjaarmastajatele
Mootori tüüp Elektri
Vaakum (imemisvõimsus) -
Sisendvõimsus 1000 W
Mahutavus 17 l
Kaabli pikkus 4 m
Märg / kuiva imemine Kuiv imemiseks, Märgimemisele
Tolmuimeja filtriklass Pole täpsustatud
Filtri puhastussüsteem Automaatne filtri puhastusüsteem puudub
Sobib kasutamiseks seinalihvmasinatega Ei
Plastikust korpus Jah
Pistik teiste seadmete ühendamiseks Jah
Puhumis funktsioon Jah
Parkimisasend Jah
Sobib tööstusliku tolmu imemiseks Jah
Imivoolik lisatud Jah, 2 m
Komplektis on Vaheotsak, Filter, Kuiv- ja märgpesu otsak, Filterkott, Tasku peenemate detailide jaoks
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Kärcher on üks maailma suurimaid puhastus- ja pesemisseadmete tootjaid, mis on tuntud nii kodumajapidamiste kui ka professionaalide hulgas. Kärcher toodab erinevaid seadmeid ning tarvikuid nii puhastus kui ka pesemistöödeks.

Kärcheri tootevalikusse kuuluvad kõrgsurvepesurid, tolmuimejad, põrandapuhastusseadmed, aurupesurid, veepumbad, samuti lai valik puhastusvahendeid ja lisatarvikuid.

Tests have shown that with Kärcher steam cleaners, it is possible to remove up to 99.999% of enveloped viruses such as coronavirus or influenza (excluding the Hepatitis-B virus) and 99.99% of all common household bacteria on common smooth household hard surfaces.

Huvipakkuvad tooted on kergesti leitavad kasutades alamkategooria filtrit, mis sordib tooted vastavalt eesmärgi ja tüübi järgi. Kui otsite oma Kärcher seadmele lisatarvikud, siis sisestage oma seadme mudel „Sobib seadmele“ väljale, mis filtreerib välja kõik otsitavale seadmele sobivad lisatarvikud.

Kärcheri teenindus ja garantii

Home & Garden toodetele annab Kärcher eraklientidele kaheaastase garantii, äriklientidele üheaastase garantii. Kärcheril on suur hulk hoolduskeskuseid üle terve maailma, mis tagab Kärcheri seadmete professionaalse paranduse. Kui tekib probleeme soetatud Kärcheri seadmega, võtke meiega ühendust ning me aitame Teil leida sobivaima ja kiirema lahenduse.