Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Tolmuimeja Bosch GAS 25 L SFC

Tootekood63665

326,00 € Sh. KM

Pikendage Bosch tööriista garantiid 3 aastani! Lisainfot saate siit!

5,13 €8,20 €
tk
Registreerime teie ostetud Boschi tööriista3 aastase garantii saamiseks!
Registreerime teie ostetud Boschi tööriista3 aastase garantii saamiseks!
Kogus:
  • 1 toodet on laos.

Bosch tööriistadel on 1-aastane tootja garantii. Registreerides tööriista www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, saate 3-aastase garantii!

 Tasuta tarne alates 50 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Bosch
Kaal 11.86 kg
Kogukaal koos pakendiga 15,54 kg
Pakendi mõõtmed 590x585x490 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Elektri
Vaakum (imemisvõimsus) 248 mbar
Sisendvõimsus 1200 W
Mahutavus 25 l
Efektiivne kuiva tolmu maht kasutades tolmuimeja kotti, l 20
Efektiivne märja tolmu ja muda maht, l 16
Filtri pind 4300 cm²
Maksimaalne õhukiirus 61 l/s
Märg / kuiva imemine Kuiv imemiseks, Märgimemisele
Tolmuimeja filtriklass L (Pehme puidu ja kõva pinnamaterjali puhul - nt Corian)
Filtri puhastussüsteem Poolautomaatne filtri puhastussüsteem
Sobib kasutamiseks seinalihvmasinatega Jah
Pistik teiste seadmete ühendamiseks Jah
Võimalik sünkroonne töö kahe tööriistaga korraga 2500 W
Sobiv mööblipuhastamiseks Jah
Sobib tööstusliku tolmu imemiseks Jah
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Universaalne vee- ja tolmuimeja Bosch GAS 25 Professional on sobilik tolmuimeja igas tööpaigas. Tänu oma kompaktsele disainile on seda väga kerge liigutada ja transportida. Tänu veetaseme sensorile kestab filter kauem, kui konteiner saab vett täis lülitub pumba mootor automaatselt välja - enam pole tarvis pidevalt kontrollida vee taset konteineris. Samal ajal võimalus kasutada koos teise tööriistaga - ühenduspessa ühendatud elektritööriista käivitamisel käivitub ka tolmuimeja automaatselt. Tänu elektromagneetilisele filtripuhastuse süsteemile, mis voldikfiltri selle külge jäänud tolmust puhastab on tolmuimeja filtri eluiga pikem ja töövõime suurem. Mahuti maht (brutoI - 25l. Kuiva tolmu mahutavus konteineris - 20l. Tolmukoti maht - 9l. Maksimaalne õhuvoog - 61 l/s. Voldikfiltri pindala - 4300 cm². Filtri kategooria - BIA C(polüester).

Komplektis:
2 x Imitoru 0,5 m; Ø 35 mm (71347)
 Mitmeotsarbeline otsak (71340)
Paberkott (27412)
Polüesterfilter (27410)
Otsik suurema prahi jaoks (71323)
Imivoolik 3 m, Ø 35 mm (65568)
Peenike otsak (71536)
Õhuvoolu reguleerimis hoob (71653)

Bosch tööriistadel on 1-aastane tootja garantii. Registreerides tööriista www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, saate 3-aastase garantii!

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.