Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Seinte lihvimise masin „kaelkirjak” Festool LHS 225 EQ Plus/IP (2 vahetalda)

Tootekood60127

1 348,00 € Sh. KM
Kogus:

Soovi korral registreerime ostetud tööriista Festool süsteemis, mis annavad järgnevad eelised:
- Kui soetatud Festool tööriist varastatakse ning see juhtum on politsei poolt registreeritud, siis saate sama tööriista uuena ainult 100 € eest.
- Kui ostetud tööriist Teid ei rahulda, saate kogu komplekti tagastada 15 tööpäeva jooksul ka siis, kui tööriista on veidikene kasutatud.
- Tööriistale kehtib 36-kuuline täisgarantii.

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Festool
Kaal 4.8 kg
Kogukaal koos pakendiga 10,6 kg
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Elektri
Sisendvõimsus 550 W
Kiirus koormuseta 340-910 min-1
Lihvimisketta läbimõõt 215 mm
Vaakum (imemisvõimsus) -
Pikkus 1100 mm
Imemisvooliku ühenduse läbimõõt 27/36 mm
Pöördemoment edastatakse padjakestele hammasratastega Jah
Soovitame soetada täiendavat lihvimismaterjali Jah
Sobib lihvimiseks Krohv, Seinad ja laed, Täitematerjal
Kas komplekt sisaldab kandekohvrit Jah, SYS MAXI
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Festooli lugu algas 1925. aastal, kui Gottlieb Stoll asutas Saksamaal ettevõtte. Selle peamine tööpõhimõte oli parimaks kasutusviisiks kohandatud toodete ja süsteemilahenduste arendamine, et kasutajate igapäevast tööd tööriistade abil lihtsustada.

See nõue muutus tehnoloogilise arenduse tähiseks ja aitas Festoolil turuliidriks ning innovatsiooni, kvaliteedi ja hea partnerluse sünonüümiks saada.
Praegune turg on siiski teistsugune ja seetõttu proovib Festool spetsialiseeruda klientide spetsiifilisi vajadusi arvesse võttes. Ettevõte otsib pidevalt uusi tehnoloogiaid ja toob igal aastal turule uusi tooteid.
Festooli tööriistade hulka kuuluvad: juhtmeta trellid, elektrisaed, ketaslõikurid, puidutöötlemisseadmed, elektrilised lihvimismasinad ja poleerijad, elektrihöövlid, vaakumpumbad ja muud elektrilised tööriistad.

Festool garantii:
Kui soovite siis registreerime soetatud tööriista Festool süsteemis ning tagame Teile sellega kaasneva täisgarantii, mille hulka kuuluvad järgnevad eelised!

Täisgarantii (36 kuud) – Festool tööriistadele kehtib garanii, mille käigus vahetatakse tasuta isegi kuluvaruosad, mis annab eelise, et kolme aasta jooksul ei kaasne lisakulusid tööriista remondiga.

Vargusekindlus (36 kuud) – Juhul, kui Festool tööriist on varastatud ning varguse korral teavitatud politseid. Siis 5 tööpäeva jooksul, alates varguse kuupäevast, esitage Festool edasimüüjale politsei tõend ning SERVICE all-inclusive sertifikaat ning täitke hüvitustaotlus. Kui dokumendid on kontrollitud ja kinnitatud, saate uue tööriista edasimüüja juurdest vaid 100 € (KM-ga) haldustasu eest.

Rahatagastusgarantii (15 päeva) – Kõiki Festool tööriistu saab proovida 15 päeva alates ostust. Kui  antud tööriist Teid ei rahulda, võite selle tagastada ning saate raha tagasi.

Varuosade tarnegaranii (10 aastat) – Kui Festool ei saa garantiiajal vajalikke varuosasid pakkuda, vahetatakse Teie tööriist tasuta uue analoogi vastu.

Festool garantiitingimused kehtivad üksnes juhul, kui tööriist on registreeritud!