Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Tolmuimeja kuiv- ja märgpuhastamiseks Karcher MV(WD) 3

Tootekood72581


Tootja Kärcher
Kaal 5.4 kg
Kogukaal koos pakendiga 7,62 kg
Pakendi mõõtmed 390x340x505 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Asjaarmastajatele
Mootori tüüp Elektri
Vaakum (imemisvõimsus) 210 mbar
Sisendvõimsus 1000 W
Mahutavus 17 l
Kaabli pikkus 4 m
Märg / kuiva imemine Kuiv imemiseks, Märgimemisele
Tolmuimeja filtriklass Pole täpsustatud
Filtri puhastussüsteem Automaatne filtri puhastusüsteem puudub
Sobib kasutamiseks seinalihvmasinatega Ei
Plastikust korpus Jah
Pistik teiste seadmete ühendamiseks Ei
Puhumis funktsioon Jah
Parkimisasend Jah
Imivoolik lisatud 2 m
Komplektis on Vaheotsak, Filter, Kuiv- ja märgpesu otsak, Paberfilter, Tasku peenemate detailide jaoks
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

MV 3 multifunktsionaalne tolmuimeja avaldab muljet oma imemisjõu ja energia tõhusa kasutusega. Oma 1000-vatise energiatarbimisega on see multifunktsionaalne tolmuimeja sama võimas kui 1400-vatised tolmuimejad. Tänu tolmuimejas kasutatavale kassettfiltrile on sellega võimalik puhastada nii kuiva kui märga mustust ilma, et peaksite vahepeal filtrit vahetama. Tänu puhumisfunktsioonile on väga kerge eemaldada ka raskesti ligipääsetavat mustust.
Märkimisväärne on toote kompaktsus ja praktilisus. Omades väga lihtsat ja kiiret „Pull & Push“ paagi lukustamise süsteemi on tootel ka praktiline ladustamise lahendus: kõik kaasas olevad tarvikud ja imemistoru on käeulatuses ja neid saab turvaliselt toote küljes hoiustada.
Tolmuimeja on ideaalne koduse ja kergetel renoveerimistöödel tekkiva tolmu eemaldamiseks.
 

Kärcher on üks maailma suurimaid puhastus- ja pesemisseadmete tootjaid, mis on tuntud nii kodumajapidamiste kui ka professionaalide hulgas. Kärcher toodab erinevaid seadmeid ning tarvikuid nii puhastus kui ka pesemistöödeks.

Kärcheri tootevalikusse kuuluvad kõrgsurvepesurid, tolmuimejad, põrandapuhastusseadmed, aurupesurid, veepumbad, samuti lai valik puhastusvahendeid ja lisatarvikuid.

Huvipakkuvad tooted on kergesti leitavad kasutades alamkategooria filtrit, mis sordib tooted vastavalt eesmärgi ja tüübi järgi. Kui otsite oma Kärcher seadmele lisatarvikud, siis sisestage oma seadme mudel „Sobib seadmele“ väljale, mis filtreerib välja kõik otsitavale seadmele sobivad lisatarvikud.

Kärcheri teenindus ja garantii

Home & Garden toodetele annab Kärcher eraklientidele kaheaastase garantii, äriklientidele üheaastase garantii. Kärcheril on suur hulk hoolduskeskuseid üle terve maailma, mis tagab Kärcheri seadmete professionaalse paranduse. Kui tekib probleeme soetatud Kärcheri seadmega, võtke meiega ühendust ning me aitame Teil leida sobivaima ja kiirema lahenduse.