Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Tolmuimeja Festool CTM 36 E AC-PLANEX CLEANTEC

Tootekood91095

1 096,31 € Sh. KM
42,40 €53,00 €
tk
Tekstiilist filtrikott tolmuimejale Festool SC-FIS-CT 36/5
Tekstiilist filtrikott tolmuimejale Festool SC-FIS-CT 36/5
Kogus:
  • 1 toodet on laos. Kui vormistate tellimuse hiljemalt kell 12:00, toimetatakse Teie tellimus Teieni 1 - 5 tööpäeva jooksul, sõltuvalt valitud tarneviisist. Juhime Teie tähelepanu ka sellele, et tarnet teostavate ettevõttete koormus on hetkel suurenenud, mistõttu võivad tellimuste tarnes tekkida viivitusi. Täname Teid mõistva suhtumise eest!

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Festool
Kaal 15.2 kg
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Elektri
Vaakum (imemisvõimsus) 240 mbar
Sisendvõimsus 1200 W
Mahutavus 36 l
Vooliku pikkus 3,5 m
Vooliku diameeter 36 mm
Filtri pind 6318 cm²
Maksimaalne sisendkoormus 2400 W
Kaabli pikkus 7,5 m
Märg / kuiva imemine Kuiv imemiseks, Märgimemisele
Tolmuimeja filtriklass Pole täpsustatud
Filtri puhastussüsteem Automaatne filtripuhatus
Sobib kasutamiseks seinalihvmasinatega Jah
Võimas põhifilter Jah
Antistaatiline Jah
Plastikust korpus Jah
Pistik teiste seadmete ühendamiseks Jah
Komplektis on Filterkott, Otsiku hoidik ilma magnetita, Murdumisvastane imemisvoolik D36x3.5-AS/LHS 225
Systainerite kinnitamine Sys-Docki kaudu Jah
voolikuhoidik Jah
kaablihoidik Jah
Õhuvool 234 m³/h

Festooli lugu algas 1925. aastal, kui Gottlieb Stoll asutas Saksamaal ettevõtte. Selle peamine tööpõhimõte oli parimaks kasutusviisiks kohandatud toodete ja süsteemilahenduste arendamine, et kasutajate igapäevast tööd tööriistade abil lihtsustada.

See nõue muutus tehnoloogilise arenduse tähiseks ja aitas Festoolil turuliidriks ning innovatsiooni, kvaliteedi ja hea partnerluse sünonüümiks saada.
Praegune turg on siiski teistsugune ja seetõttu proovib Festool spetsialiseeruda klientide spetsiifilisi vajadusi arvesse võttes. Ettevõte otsib pidevalt uusi tehnoloogiaid ja toob igal aastal turule uusi tooteid.
Festooli tööriistade hulka kuuluvad: juhtmeta trellid, elektrisaed, ketaslõikurid, puidutöötlemisseadmed, elektrilised lihvimismasinad ja poleerijad, elektrihöövlid, vaakumpumbad ja muud elektrilised tööriistad.

Festool garantii:
Kui soovite siis registreerime soetatud tööriista Festool süsteemis ning tagame Teile sellega kaasneva täisgarantii, mille hulka kuuluvad järgnevad eelised!

Täisgarantii (36 kuud) – Festool tööriistadele kehtib garanii, mille käigus vahetatakse tasuta isegi kuluvaruosad, mis annab eelise, et kolme aasta jooksul ei kaasne lisakulusid tööriista remondiga.

Vargusekindlus (36 kuud) – Juhul, kui Festool tööriist on varastatud ning varguse korral teavitatud politseid. Siis 5 tööpäeva jooksul, alates varguse kuupäevast, esitage Festool edasimüüjale politsei tõend ning SERVICE all-inclusive sertifikaat ning täitke hüvitustaotlus. Kui dokumendid on kontrollitud ja kinnitatud, saate uue tööriista edasimüüja juurdest vaid 100 € (KM-ga) haldustasu eest.

Rahatagastusgarantii (15 päeva) – Kõiki Festool tööriistu saab proovida 15 päeva alates ostust. Kui  antud tööriist Teid ei rahulda, võite selle tagastada ning saate raha tagasi.

Varuosade tarnegaranii (10 aastat) – Kui Festool ei saa garantiiajal vajalikke varuosasid pakkuda, vahetatakse Teie tööriist tasuta uue analoogi vastu.

Festool garantiitingimused kehtivad üksnes juhul, kui tööriist on registreeritud!