Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Tolmuimeja Bosch GAS 20 L SFC

Tootekood63583

212,00 € Sh. KM
Kogus:
  • 2 toodet on laos. Kui vormistate tellimuse hiljemalt kell 12:00, toimetatakse Teie tellimus Teieni 1 - 5 tööpäeva jooksul, sõltuvalt valitud tarneviisist. Juhime Teie tähelepanu ka sellele, et tarnet teostavate ettevõttete koormus on hetkel suurenenud, mistõttu võivad tellimuste tarnes tekkida viivitusi. Täname Teid mõistva suhtumise eest!

Bosch tööriistadel on 1-aastane tootja garantii. Registreerides tööriista www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, saate 3-aastase garantii!

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Bosch
Kaal 6 kg
Kogukaal koos pakendiga 9,400 kg
Pakendi mõõtmed 590x397x397 mm
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Professionaalidele
Mootori tüüp Elektri
Vaakum (imemisvõimsus) 215 mbar
Sisendvõimsus 1200 W
Mahutavus 15 l
Efektiivne kuiva tolmu maht kasutades tolmuimeja kotti, l 15
Efektiivne märja tolmu ja muda maht, l 7,5
Vooliku diameeter 40 mm
Filtri pind 2800 cm²
Maksimaalne õhukiirus 62 l/s
Toru pikkus 2x0,5 m
Märg / kuiva imemine Kuiv imemiseks, Märgimemisele
Tolmuimeja filtriklass L (Pehme puidu ja kõva pinnamaterjali puhul - nt Corian)
Filtri puhastussüsteem Poolautomaatne filtri puhastussüsteem
Sobib kasutamiseks seinalihvmasinatega Ei
Pistik teiste seadmete ühendamiseks Jah
Võimalik sünkroonne töö kahe tööriistaga korraga 2000 W
Sobiv mööblipuhastamiseks Jah
Sobib tööstusliku tolmu imemiseks Jah
Imivoolik lisatud 3 m
Komplektis on Vaheotsak, Filter, Tolmukott
Sisendpinge / sagedus 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Automaatne väljalülitumine Jah

Vee- ja tolmuimeja Bosch GAS 20 L SFC Professional on kerge ja kompaktne ning poolautomaatse filtripuhastusega. Tolmuimeja sobib kasutamiseks igas töökohas. Kompaktne disain võimaldab seadet kergelt liigutada ja transportida. Tänu veetaseme andurile on filtri kasutusiga pikem. Kui konteiner on täis, siis elektrooniline seade lülitab välja pumba mootori. Võimalus kasutada koos kahte tööriista - ühenduspessa ühendatud elektritööriista käivitamisel käivitub ka tolmuimeja automaatselt. Tänu elektromagneetilisele filtripuhastuse süsteemile on tolmuimeja filtri kasutusiga pikem ja töövõime suurem. Kaugjuhtimisfunktsioon ja elektromagnetilise filtriga puhastusseade lisab juurde kasutajamugavust.

Komplektis:
2 x imemistoru 0,5 m; Ø 35 mm (88334) 
Suurema mustuse otsak (71323)
Tolmukott (71337)
Universaalne elektrilise tööriista adapter
Universaalne voolik 3 m; Ø 38 mm (206362)
Voldikfilter (71443)
Vuugiotsak (71536)
Õhureguleerimise hoob

Bosch tööriistadel on 1-aastane tootja garantii. Registreerides tööriista www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, saate 3-aastase garantii!

Brändi Bosch tööriistad jagunevad järgmiselt
Sinised Bosch Professional tööriistad. Need tööriistad on suurima võimsuse ja täpsusega ning tagavad parimad tulemused professionaalsel tööl. Enamus toodeted on pakendatud transportimise süsteemi – L-BOXX.
Rohelised Bosch tööriistad on mõeldud kasutamiseks majapidamises või aias. Nende eeliseks on optimaalne kvaliteet, uued tehnoloogiad ja mõistlikud hinnad.
Bosch mõõteriistad – tööriistad nii majapidamisse kui professionaalseks tööks. Nende tööriistadega on võimalik: mõõta distantsi, tuvastada nurki ja kumerusi või otsida peidetud juhtmeid, puitu või metalli.
Bosch tarvikud – väga rikkalik valik erinevaid lisatarvikuid, sealhulgas puuriotsakud betoonile, metallile, puidule, klassile ja keraamikale, peitlid, puuriotsakute komplektid, kruvikeerajate otsakud ja nende hoidikud, freesiotsakud, augufreesid, mitmeotstarbelised puuriotsakud jpm.
 
Kasulik informatsioon tarbijale
Bosch professionaalsete tööriistade garantii: 1+2 aastat. See tähendab, et kui ostate Bosch tööriista, saate automaatselt 1-aastase garantiid. Kui registreerite veebis oma tööriista kuu aja jooksul peale ostu sooritamist saate lisaks 2 aastat garantiid. See teeb kokku 3 aastat garantiid. Info oma tööriista registreerimiseks leiate lingilt Bosch 3-aastane garantii.
Tööriistu võetakse parandamiseks igas volitatud Bosch müügiesinduses.
Bosch esindus: Bosch müügiesindused pakuvad üle 90% varuosi. Varuosad on saadaval ka 10 aastat peale tööriista tootmise lõpetamist. Tänu sellele on ka vanu tööriistu kerge korda teha.

Ajalugu
1886 aastal asutas Robert Bosch Stuttgart-is ettevõtte, mida täna tunneme nime all Robert Bosch GmbH. Robert Bosch oli mõjukas avaliku elu tegelane ja mitmete tehnoloogiliste leiutiste autor. Nüüdseks on firma, mille ta 120 aastat tagasi asutas tuntud kui suurim varuosade pakkuja autotööstuses. Selle käive ulatus 2012. aastal 52,3 miljardini. 60% käibest tuli autotööstuse varuosadest ja ülejäänud käive tuli tööstusmasinatest, kodumasinatest ja elektrilistest tööriistadest. 80% müüdud tööriistadest on toodetud viimase paari aasta jooksul. Boschil on üle 4000 patendi, mis tähendab, et firma on väga innovaatiline ning pöörab eriti suurt tähelepanu juhtmevabadele tööriistadele.

Soovitame
Boschi valikus olevatele tööriistadele leiate palju tarvikuid: trellipadrunid betoonile, peitlid, trellipadrunid metallile, trellipadrunid puidule, puuri- ja kruvikeerajate otsakud, kruvikeeraja otsakud ja nende hoidikud, freesimisotsakud, augusaed, mitmeotstarbelised trellipadrunid, trellipadrunid klaasile ja keraamilistele plaatidele jne.