Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Auto tolmuimeja Black & Decker PD1200AV-XK

Tootekood205121

96,00 € Sh. KM
Kogus:
  • 2 toodet on laos. Kui vormistate tellimuse hiljemalt kell 12:00, toimetatakse Teie tellimus Teieni 1 - 5 tööpäeva jooksul, sõltuvalt valitud tarneviisist. Juhime Teie tähelepanu ka sellele, et tarnet teostavate ettevõttete koormus on hetkel suurenenud, mistõttu võivad tellimuste tarnes tekkida viivitusi. Täname Teid mõistva suhtumise eest!

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Black & Decker
Kogukaal koos pakendiga 2,89 kg
Professionaalidele / Asjaarmastajatele Asjaarmastajatele
Mootori tüüp Elektri
Mahutavus 0,4 l
Märg / kuiva imemine Kuiv imemiseks
Tolmuimeja filtriklass Pole täpsustatud
Filtri puhastussüsteem Automaatne filtri puhastusüsteem puudub
Sobib kasutamiseks seinalihvmasinatega Ei
Pistik teiste seadmete ühendamiseks Ei
Autodele Jah
1910. aastal asutasid kaks noort ettevõtjat, S. Duncan Black ja Alonzo G. Decker, väikese olmetehnika poe Baltimore-is, Maryland-is. Nad nimetasid selle Black & Decker® Manufacturing Company-ks. Praeguseks on nende pood kasvanud suuremaks, kui nad iial oleksid osanud arvata.
Black & Decker® on praegu suurim tööriistade ja tarvikute tootja maailmas. Nad on liidrid majapidamistarvete turul USA-s ja klobaalses konkurestsis väikeste majapidamisseadmete turul.
Täna on Black & Decker® ülemaailmne müüja ning kodus ja selle ümber ning kaubanduses kasutavate kvaliteet toodete valmistaja. Firma hoiab juhtivat positsiooni oma tööstusharus, müües oma tooteid rohkem kui sajas riigis ja saades üle poole oma tulust väljastpoolt USA-d.

Soovitame:

2010 aastal ühinesid Stanley ja Black & Decker moodustades Stanley Black & Decker-i, et välja töötada tööriistu ja lahendusi mille kvaliteedis tööstusettevõtted, professionaalid ja tarbijad saavad kindlad olla kui seda kõige enam vaja läheb.