Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad
Verkter garanteerib turvalise ostu
Garanteerime Teie andmete turvalisuse toodete ostmisel meie veebipoest. Meie lehele on paigaldatud üks populaarsemaid sertifikaate - SSL (ingl. k. Secure Socket Layer), mida pakub rahvusvaheline elektrooniliste allkirjade keskus.
Verkter omab SSL sertifikaati, mis tagab kodeeritud infovahetuse kliendi ja verkter.ee serveri vahel, tehes ostud meie internetipoes. Info jääb konfidentsiaalseks ja turvaliseks nii meie süsteemides kui ka pangaserveris.
 
Kuidas olla kindel, et külastad turvalist lehekülge?
SSL sertifikaat on mõeldud turvaliseks internetis liiklemiseks kui peate sisestama oma isiklikku informatsiooni. Näiteks kui vajutate "Logi sisse" näete aadressiriba alguses lukku, mis näitab, et tegu on turvalise leheküljega. Peale ostude lõpetamistoimingut, Teie privaatset infot (kreeditkaardi andmed, isikukood jne.) ei säilitata meie serveris.Tänu sellele võid sa tunda ennast turvaliselt tehes oste oma kreeditkaardiga meie e-poest.
 
Maksmisel kasutatavad andmed
Me ei säilita Teie maksmisega seonduvaid andmeid ega avalda seda kolmandatele osapooltele. Seda juba selle pärast, et toodete eest tasumine käib kas läbi internetipankade süsteemide või sularahas otse kullerile. Rohkem informatsiooni maksmise kohta leiad siit.