Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet
Kõik kategooriad

Paak kütuse hoidmiseks 1-294, 1 l

Tootekood159957

7,35 € Sh. KM
Kogus:
  • >3 toodet on laos. Kui vormistate tellimuse hiljemalt kell 12:00, toimetatakse Teie tellimus Teieni 1 - 5 tööpäeva jooksul, sõltuvalt valitud tarneviisist. Juhime Teie tähelepanu ka sellele, et tarnet teostavate ettevõttete koormus on hetkel suurenenud, mistõttu võivad tellimuste tarnes tekkida viivitusi. Täname Teid mõistva suhtumise eest!

 Tasuta tarne alates 99 € ostust.
 Turvaline ostlemine.
 Paindlikud maksevõimalused nii era- kui ka äriklientidele.
 Personaalne nõustamine tooteid ja garantiid puudutavate küsimuste korral.

Tootja Ratioparts
Kogukaal koos pakendiga 0,14 kg
Mahutavus 1 l

Ratioparts on Saksa ettevõte, mis toodab kõrgeima kvaliteediga varuosasid ning lisatarvikuid aiatööriistadele. Nende sortiment on äärmiselt lai, sisaldades murutraktorite ja muruniidukite varurihmasid, lõiketerasid (nugasid), õhu-ja õlifiltreid, trimmerite lõiketraate ning paljusid teisi lisatarvikuid ja varuosasid kõikidele aiatööriistade tüüpidele. Kõigi Ratioparts toodete kvaliteet vastab iga tootja kõrgeimatele nõudmistele, kellele toodet valmistatakse.

Oleme enamike Ratioparts toodete juures välja toonud, millise seadmega antud toode ühildub. Sobiva varuosa või lisataviku leidmiseks on vajalik teada aiatööriista brändi nime ja mudeli numbrit. Nende andmete põhjal on meie filtreerimissüsteemi abil leitavad kõik ühilduvad detailid.